Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs olyan beállítási...

Miért nincs olyan beállítási lehetőség az oldalon, hogy senki ne tudjon privátot küldeni?

Figyelt kérdés
Kötve hiszem, hogy csak én hiányolom ezt a lehetőséget
2023. okt. 14. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen kérdés van, de mindre ugyanaz a semmitmondó választ lehet mondani, hogy "mert így csinálták meg az oldalt", "mert nem gondoltak rá", "mert nem tartják szükségesnek".

Nagyjából minden héten felmerül valakinél, hogy milyen több, jobb, értelmesebb, hasznosabb funkciói lehetnek az oldalnak, de ha nem akarják megcsinálni, akkor nem is fogják. És láthatóan nem akarják, mert továbbra sincsenek ilyen (pl. privátok fogadásának tiltása, saját válaszok közötti kereshetőség, vagy olyan tiltási rendszer amit nem lehet egy IP cserével 2 perc alatt megkerülni, és tovább rombolni az oldalt).

2023. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Az oldal látogatottsága szerintem vészesen lecsökkent,ha még a megszállott privátozókat is elüldöznék,vége is lenne. A nagyrészük ezért jár ide. Egyszerűbb tiltani azokat,akik mindenre privátoznak.
2023. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Mi szükség van tiltási lehetőségre? Ha egyáltalán nem akarsz üzenetet fogadni, akkor nem fogadsz. Megérteném, ha bárminek a használatához feltétel lenne a kapott üzenetek megnyitása, de ilyenről szó sincs.

Ha például nem akarsz adott TV műsorokat nézni, akkor kifogásolod, hogy nem tudod eltiltani magad tőlük?

Nem foglalkozom az üzenetekkel, ott van egy 3-as; elfér. Ahogy a Megválaszoltjaidnál is a 99+. Annyit sem foglalkozom velük, hogy rájuk kattintva eltüntessem őket; itt, a jelzés okát lázasan keresőknek, de nem találóknak írt válaszokban olvastam, hogy így valahogy el lehet tüntetni a számokat.

2023. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
én nem hiányolom pedig sok idióta ír rám. Letiltogattam őket oszt jóvan, többet nem írnak.
2023. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Miért üldöznék el a privátozókat? Azok mit sem vennének észre a dologból tekintve, hogy meg lehetne úgy is oldani mintha simán tiltva lenne, észre se veszi valójában hogy hiába ír.
2023. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem kötelező elolvasni az üzenetet attól, hogy kapsz.

Arról meg már nem az oldal készítői, meg üzemeltetői tehetnek, hogy te nem tudsz felülkerekedni a kíváncsiságodon, és mégis elolvasod őket.

2023. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!