Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V-ben konzolon konkrétan...

GTA V-ben konzolon konkrétan igazából miért nem lehet játszani billenytű és egérrel? Direkt? Elfelejtették?

Figyelt kérdés
És esetleg ez mivel lenne megoldható?

nov. 11. 21:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
Konzolon kontroller van. Arra van minden rafejlesztve, keszen vannak hozza a programmodulok, es amugy minden konzolos jatek iranyitasa is ugy van megirva hogy kontrollerrel jatszd. Egy jatek kedveert nem irnak meg ilyesmiket.
nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
#1: Ettől függetlenül pl. a Call of Duty-kban vagy a Cyberpunk 2077-ben tökéletesen működik az egér és a billentyűzet, és nem hiszem, hogy több száz órányi munka kellett volna az implementálásukhoz.
nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1: ezzel csak félig értek egyet.

2: igazad van

nov. 12. 14:29
 4/25 anonim ***** válasza:
30%
Konzolra kontroller való, PC-re billentyü és egér.
nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Nem a megírás a probléma, a játékok PCre is meg szoktak jelenni így az egeres irányítást nem nagy feladat beletenni. Általános ok az egeres irányítás ellen az szokott lenni, hogy nagyon komoly előnyt ad multiban. A fejlesztők többsége ezzel úgy tűnik egyetért, bár nyilván más egy lövöldözős játék és más mondjuk egy autóverseny. Amikor még sok évvel ezelőtt Gears of War hordáztam sokat sokkoló volt, hogy ha PCs játékosokkal együtt játszottam akkor mennyire gyorsan lövik a fejeseket a mesterlövész osztállyal. Ugyanígy amikor Overwatchoztam régebben és a gép bejátszotta a legjobb játékos legjobb mozdulatát a meccsek végén akkor is nagyon durván látható volt, hogy ki játszik egérrel és ki nem. Nem véletlen, hogy gyakorlatilag nem találni olyan konzolos multis játékot ahol a felsőbb rangok ne lennének tele egeresekkel, vagy legális vagy illegális (konverter) módon.
nov. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
#5 Pontosan. Csak azok játszanak konzolon egér+bill-el akik kontrollerel bénák és nem tudnak érvényesülni. Mondjuk nem értem az ilyenek mért nem PC-t vesznek inkább egyből...
nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
#5: Mert egy olyan PC, ami hozza a Series X vagy a PS5 szintjét, az legalább 500 ezer forintba kerül.
nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

4: Ez lehet így van de attól még a lehetőség megadatik.


5: Igen, ez így van.


6: Én nem mondtam azt hogy az érvényesülés miatt játszanék azzal. Szimplán azért játszanék bill és egérrel mert úgy szerintem kicsit át adja azt az érzést mintha pc-n játszanál + egy új feelinget adna a játék.


7: Ez teljes mértékben így van.

nov. 13. 18:50
 9/25 anonim ***** válasza:
23%
Tudod ám nem alanyi jogod hogy PC/konzolon játssz. Senki sem kötelez rá. Csupán opcionális az életedben. De ha van konzolra pénz akkor legyen PC-re is. Persze csak ha nem anya/apa vette neked.
nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Na ez meg nem teljesen így van mert bárki kaphat konzolt simán és nemcsak magának vesz az ember pl. én is a konzolomat kb. 6 éve karácsonyra kaptam.
nov. 15. 06:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!