Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a facebook...

Elfelejtettem a facebook fiókom minden adatát telefonszám,jelszó konkrétan mindent:D hogyan tudnám visszaállitani?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Hány telefonszámod és email címed van??

Nagyon gyanús, hogy rosszban sántikálnál inkább.

2022. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Hogyne...
2022. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmit nem tudsz, akkor értelemszerűen sehogy.
2022. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom igazolni, hogy én vagyok a bank igazgatója, de egy ötösért kinyitná a széfet?
2022. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy régi facebook fiókomat akarom visszaállítani

Méghogy rosszban sántikálokxd

2022. márc. 20. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak tényleg elég gyanús, hogy nem emlékszel a telefonszámodra. Ha drog diller vagy és minden hónapban új számod van akkor teljesen megértem. De nekem is ez a mostani a második telefonszámom, de mind a kettőt tudom fejből. Nem is ismerek olyat aki a telefonszámát ne tudná fejből, így ami eddig volt neki azokat is tudja.

Hogy van 20 email címed és nem tudod melyikkel regisztráltál az oké, de telefonszámot sem?? Jelszót sem?? Semmit sem??

Ez tényleg az a kategórás dolog, mintha fel akarnád törni valaki fiókját. Még abba tudnék is segíteni, hogy milyen email címet használj, bárkiét meg lehet mondani könnyen akinek látom a profilját.

De ilyenben segédkezni nem lenne etikus.

Valamint ha nem tudod a belépési kódokat úgy se érsz vele semmit.

2022. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menjél be személyivel egy irodába. Ha hasonlít a fejed és tudsz válaszolni kérdésekre pl. mióta vagy inaktív, akkor lehet, hogy beengednek.
2022. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eleve nem lehet két fiókod.
2022. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!