Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Grand Theft Auto: The...

A Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition még mindig olyan borzalmas mint megjelenésekor?

Figyelt kérdés
Most itt a küldetéseket hátráltató bugokra gondolok elsősorban.

nov. 12. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Javítottak pár dolgot rajta (néhány fizika, textúra, animáció, fények), majd végleg elhagyták. A Rockstar ki is rúgta a csapatot, így nincs aki megcsinálja. Bármilyen kritikát vagy kommentet nézel, a nagy többség azt írja, hogy nehogy megvedd. Végigjátszható ugyan (esetleg több próbálkozzal, ha elszáll a mentés vagy glitchel egy küldetés), de attól még egy végtelenül ocsmány, ócska mobilos portot adtak el klasszikus játékok újraalkotásaként.
nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!(: Szomorú, hogy ezt csinálták ezekkel a nagyszerű játékokkal. De azt jó tudni, hogy legalább meg lehet már csinálni küldetéseket amit nem lehetett. ):
nov. 12. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy a játszhatatlantól messze van már, én pl nosztalgiaként kifejezetten jól szórakoztam velük.
nov. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mind kettő válasz hasznos volt! (: Majd meglátom megveszem-e. Most akciós Steamen fél áron van.
nov. 13. 06:21
 5/8 anonim válasza:
64%
Picit jobb, de még mindig nem ér az eredeti közelébe és jobban megéri modokkal játszani, ha szebb retro gtakra vágysz. Nekem óriási nagy csalódás ez a három játék. Egy 21 fős fejlesztőcsapatra bízni ilyen ikonikus játékokat, elég hülye döntés volt a rockstartól. Egyébként ugyanezek csinálták annakidején a ps3-as xbox 360-as san andreas remasteredet ami hasonlóan pocsék lett. Ha maga a rockstar csinálta volna biztos sokkal jobb remasteredet kaptunk volna, de most a gta 6-ra fókuszálnak ezerrel, ezért is lett a ps4es rdr1 port is olyan amilyen, bár ott inkább az ára gázos.
nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én épp most játszom a gta san andreas definitive edition-nel és azt kell, hogy mondjam, hogy nem adja vissza az eredeti játék hangulatát. Nem borzalmas, én legalább is elvagyok vele, de nem tudom, hogy mondhatták rá azt, hogy jó lesz adjuk ki...
nov. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


Még egyszer kétszer így is előfordult, hogy egy bug miatt vesztettem el egy küldetést. de szerintem ki lehet játszani.

nov. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! (:
dec. 18. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!