Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Még nem játszottam pokemon...

Még nem játszottam pokemon játékkal.Melyiket kezdjem el ? Melyik a legjobb kezdőknek és mit kell tudni dióhéjban róla ?

Figyelt kérdés
nov. 22. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú, inkább lépj be a Pokemon GO - Hungary csoportba (már ha erre a játékra gondolsz) és ott olvasgass
nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a Nintendo gameboy játékokra gondolsz, érdemes a legelsőkkel kezdeni. Pokemon Red and Blue, vagy a Gameboy Advancedre kiadott átdolgozásuk, a Pokemon Firered vagy Leafgreen. Mert ezek még a legalapabb verziók, ezért ezeket a legkönnyebb megérteni és kezelni ha sosem játszottál még pokémon játékokkal. Na nem mintha olyan ultra bonyolultak lennének, de érted :D
nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez elég szubjektív kérdés. :-) Én a FireRedet vagy a LeafGreent ajánlanám, egyrészt mert ez az eredeti játéknak a feldolgozása, ebben van a legtöbb közismert, klasszikus pokemon. Másrészt pedig látványvilágban is megállja a helyét. Én ugyan szívesen játszok mind a mai napig az eredeti Red - Blue - Yellow játékokkal is, de ezek még az eredeti Game Boyra jelentek meg (illetve a Yellow már GBC-re, de nem igazán használta ki a benne rejlő többletet), és sokakat ma eléggé zavarna a fekete-fehér látványvilág, illetve az alacsony felbontás. A FR/LG látványvilága viszont simán elmehetne egy mai indie játéknak is.


De egyébként tök mindegy. Nem épülnek egymásra az egyes részek (esetleg csak nagyon közvetett módon), nem feltétele egyiknek sem, hogy az előzőeket végigjátszd, így akármelyikkel lehet kezdeni.

dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. FireRed and LeafGreen

2. HeartGold and SoulSilver

3. Black and White 1 és 2

4. Platinum

5. Ultra Sun and Ultra Moon


Ezekkel tegyél próbát.

febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!