Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sso futószárzás?

Sso futószárzás?

Figyelt kérdés

Elérhető még a futószárazás az sso-ban?

Vagy mikor lesz legközelebb?



nov. 24. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A nyári fesztivál alatt volt elérhető, azzal együtt kiment. Kiértékelik hogy hogyan teljesített és ez alapján döntik el hogy visszajön-e.
nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
nov. 25. 11:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Jaj! Ez a szar SSO! Egy csomó osztálytársam is totál rá van kattanva. Egyszer én is kipróbáltam, nem tudom, hogy mi benne a jó, pedig én is lány vagyok.
febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jövő héten végleg visszakerül. Először Steve farmjánál, egy héttel később Starshine Farmon és a Bárónő versenypályájánál is megjelenik.

Ennyire nincs mit behozzanak, hogy így széthúzzák. Pedig lenne mit bőven :)

febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet a fősztorin dolgoznak nagyon, azért húzzák szét ennyire :o
febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát tényleg lehetne mást is belerakni, pl pár bugyuta mellékküldinek én jobban örülnék.

Megcsináltam egyszer ezt a futószárazást, rendesen elszédültem🤣, de az ismételhető verikre is nagy szükség volt, köszönjük pixelpaci👏🏻.

Mondjuk én a helyükbe megkérdezném a játékosokat van-e ötletük, ha már nekem, mint készítő nincs. Biztos lenne egy valagnyi nem gagyi javaslat.

febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahogy a social médiában látom, a játékosok küldenek be ötleteket, nem is keveset, és jókat. Csak az sso nem hajlandó hallgatni senkire.
febr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es. És ez a baj. Én is hallottam egy videóstól, hogy küldött be ötleteket és mások is. Az ő 10 ötletéből talán kettőt be is tettek, de, ha jól emlékszem az se ilyen hű de nagy dolog volt, hanem vmi haj talán.

Lehet, hogy az előző válaszomban kicsit rosszul fogalmaztam. Feltételes mód volt és kicsit a készítők helyébe képzeltem magam, én mit tennék akkor, ha csak annyi ötletem maradt, hogy új ló, új veri és kiszúrom a játékosaim -akik nem mellesleg rengeteget fizetnek- szemét ezzel minden hónapban.

Személy szerint én lassan csak szerdánként járok fel megnézni mit gányoltak össze, milyen bugot sikerült betenni🤣. Azon már kínomban mosolygok, hogy hétről hétre több a bug.

febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez a bug tenger kezd botrányos lenni :/ ráadásul március 6-tól meg már az op.rendszeremet se fogják támogatni, nem tudom még mit csináljak
febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Telefonon/tabon is tudsz esetleg játszani utána. Én is így kezdtem tavaly, aztán vettem új laptopot, csakhogy játszhassak🤣, meg azért már kicsit csereérett is volt.
febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!