Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki szokott pénzt költeni...

Ki szokott pénzt költeni telefonos játékra?

Figyelt kérdés
Játszok már egy ideje egy androidos játékkal, nyílt új szerver. Alig egy napos, de van akinek már 5-6 milliós a power-je. Mondom az igen, ez aztán szórja a pénzt....

ápr. 27. 18:19
A kérdező szavazást indított:
Én soha.
Maximum 1-2 olcsó (1000 Ft alatti)
1000-3000 ft között bármikor.
3000-5000 Ft körül
Akár 5000 Ft felett is. Apuci, anyuci gazdag.
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
A freemium játékokat a játékosbázis kb 2%-a tartja el, a függők, akik mindenre azonnal ráröppennek, kerül amibe kerül. Csak azért engedik az ingyenes játékosokat, mert nélkülük kihalna a játék, mert a sokat fizetők azt éreznék hogy nincs senki és végül ők is lelépnek.
ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Anyuci-apuci nem gazdag, és kb két évtizede saját fizetésből is élek, de a kedvenc mobilos játékomba (Shop titans) az évek alatt már beleöltem 30-40 ezer forintot. Nekem megérte, és a fejlesztőket is szívesen támogatom ha egyszer hosszútávú szórakozást nyújtanak nekem a termékükkel.
ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Honkai Star Rail-be beleöltem kb 40ezret 1 év alatt. Természetesen saját pénzem.
ápr. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt az apuci anyuci gazdag dolgot minek kellett beleírni, de mondjuk ez már megadja a kérdező színvonalát (meg az életkorát is kb).


Ami engem illet, ha tényleg sokat játszom egy játékkal (bőven 100 óra felett), szoktam venni egy-egy csomagot. Nem azért, mert kellene, szimplán támogatásként, hiszen ha már tényleg 100 óra+ élményt nyújt, akkor adok valamit a fejlesztőinek 20-50 euró közt. Természetesen igen, az én pénzem, minthogy már réges-rég dolgozom, nem anyucié meg apucié.

ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1; Mondjuk ez teljesen érthető.


2-3; 1-3 év alatt, teljesen oké.


4; Szóval azért mert a tapasztalataim azt mutatják, hogy általában gazdag szülők porontyai költenek azonnal ilyen sokat már "megállapítható a korom" végülis dobálózhatunk ilyennel: Neked meg az IQ-d lehet elég alacsony ha nem sikerül értelmezni a dolgokat.


Engem főleg az akasztott ki, hogy kb egy napos sincs a szerver és valaki máris 6M power-rel rendelkezik.

Ezzel szemben te azt írtad: "azért, mert kellene, szimplán támogatásként, hiszen ha már tényleg 100 óra+ élményt nyújt, akkor adok valamit a fejlesztőinek 20-50 euró közt". Ezzel nincs semmi baj, mert látszik, hogy már jó ideje játszol és nyilván még fogsz is. De amikor valaki első nap 39.990Ft-os pakkból vásárol akár kettőt is, csak arra tudok következtetni hogy apuci anyuci eltarja. Főleg, ha a kora is tudható, hogy 16 éves.

ápr. 28. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az elmelettel csak annyi a gond hogy voltam full p2w jatekos, masodik helyezett szerver szinten, es nem apuci penzelte a hobbimat.

Es hiaba pontoztak le az elsot, 1000% igaza van, es igy mukodnek ezek a jatekok. A "balnak" nelkul a sem az ingyeneseknek, sem az alkalmankent fizeto jatekosoknak nem lenne mivel jatszani.

ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én felszavaztam az egyest.
ápr. 28. 18:32
 8/8 anonim válasza:
Kb 4 eve miota jatszok a pubg m.al durvan 150-200ezer körül költöttem rá.
ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!