Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megveszem a Skyrimet...

Ha megveszem a Skyrimet Steamen, de van egy mentésem, amit folytatni szeretnék, az menne?

Figyelt kérdés
Anno torrentről szedtem le a játékot, most pedig megvenném. Pontosan nem tudom melyik verzió volt meg, de mindegyik kiegészítő benne volt. Ha ugyanazt a kiadást veszem meg most steamen, akkor elég csak behúzni a mentés könyvtárba a fájlokat?

nov. 24. 23:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha valóban ugyanaz akkor igen. De nincs crossover. Szóval ha Legendary volt és te Special-t veszed akkor nem megy, se fordítva.
nov. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A mentéseid milyen mappában tárolta? Documents/My Games/Skyrim vagy Skyrim Special Edition nevűben? Előbbi esetben Legendary, utóbbiban Special Edition volt meg.
nov. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Én újat kezdenék. A skyrim még a legutolsó verzióban is híresen bugos. Nekem rendes steames mentésem is buggolt be úgy, h konkrétan a story vonalat nem tudtam folytatni. Egy torrentes mentést beapplikálva sztem 100%, h be fog sz*rni.
nov. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#3 kipróbálni ki lehet vagy ha bugos a mentés az hatással lehet a játékra?

#2 simán skyrim, mivel alatta van a special edition, ami üres:DDD

nov. 25. 07:38
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálhatod, de elég bosszantó, mikor egy 100-150 játékórás mentés azt mondja, h “helló, ez ennyi volt”. Nyilván magát a programot nem fogja elrontani.
nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, ha steamen veszem meg, rá tudom tenni a magyarítást?
nov. 25. 07:46
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, működik vele.
nov. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Most néztem, se steamen, se gogon, se epicen ninncs fent a legendary edition... :( szóval marad a tört verzió.

Mindenesetre köszönöm a segítséget!

nov. 25. 07:53
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
A Special edition ugyanazt tudja.
nov. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 elhiszem, de csak a mentés végett folytatnám a játékot új gépen. Ha igaz a fenti válasz, hogy nincs crossover, akkor feleslegesnek tartom megvenni a specialt.
nov. 25. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!