Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudod-, hogy melyik ez a...

Tudod-, hogy melyik ez a játék ? Régi online, ingyenes mmorpg játékot keresek, de sajnos nem tudom a nevét!

Figyelt kérdés
A játékkal kb 4 éve játszottam és lehet már nem is megy a szervere, de azért teszek egy próbát hát ha sikerül ! amire emlékszem : A lényege természetesen karakterfejlesztés volt, többen játszhattunk a térképen de nem tudtuk bántani a másik játékost ! Nyílt világú és ha barlangokat, katakombákat tisztítottál ki akkor a végén lehetőséged volt 3 ládát kinyitni amiben fegyverek (kardok, íjak, varázspálcák) voltak ! Ha szerencséd volt akkor nyithattál arany ládát, amihez kulcsot küldetések teljesítésével vagy pecázással kaptál ! Azt hiszem az egyik feladat az elején, hogy meg kell tanulni pecázni, ezt azért említettem, mert az egy fontos eleme volt a játéknak a kulcsok és italok miatt (legalább is úgy emlékszem)! Nem magyar nyelvű volt ! Tudom nem sok infó, de hát ha valakinek rémlik valami hasonló ! Köszönöm, hogy elolvastad és azt is ha megpróbálsz valahogy segíteni !

nov. 27. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Spiral Knights?

[link]


Metin2?

[link]

nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ezek, de azért köszi :)
nov. 27. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán Dragona Online, Ma már Dragona World?


[link]

nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez sem az, viszont lehet kipróbálom :)
nov. 27. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Amik még talán lehetnek:


WoW(World of Warcraft)?

GW2(Guild Wars 2)?

Kritika online(ma már más néven van steam-en) Habár itt pecás részbe nem vagyok biztos... Rég játszottam.

Tera?

Riders of Icarus?

Dragon's Prophet Legacy?

Wildstar? (már megszünt sajnos, max privát HA van)

Star Wars: The Old Republic?

Bless Online(már megszünt, csak új kiadás van steam-en)?

RF Online?

Revelations Online?

Blade & Souls?

Black Desert Online?


Hirtelen "csak" ennyi jutott eszembe. Nem ártana tudni azt sem milyen volt. Mármint 2d? 2,5d? 3d? Valósabb grafika vagy inkább "meseszerü/avantgard"? Minél több részlet lenne annál nagyobb eséllyel lehet megtalálni.

nov. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Külsőleg olyan volt, mint Titan Quest (legalább is ahhoz tudnám hasonlítani) ! De nem voltak benne sárkányok, repülők, nem volt anime ! Ha jól emlékszem csak 3 karakter típus volt benne (mágus, harcos és íjász) ! Valamiért ez a pecázás rettenetesen bennem maradt róla, az arany kulcsok miatt ! Nyílt világ, de ameddig Én eljutottam nem voltak se hátasok, se egyéb szállító dolgok ! Ha kijöttél egy barlangból azonnal vissza tudtál menni, ha még 1x meg akartad csinálni, mert azonnal visszajöttek a vaddisznók, csontvázak és ehhez hasonlók ! Ha kitakarítottál 1 barlangot vagy hasonlót és megölted a fő szörnyet akkor kaptál 3 láda lehetőséget és amelyiket nyitottad abban volt vagy 1 vagy 3 lehetőség, hogy mit szeretnél kivenni belőle ! Leölt szörnyek is adtak droppokat de nem olyan jókat, mint amit a végén lehetett szerezni ! Nagyjából olyan volt mint egy Titan Quest csak online ! Valószínűleg azért is tetszett meg annyira ! Rengeteg oldalt megnéztem és sajna nem találtam meg, viszont köszönöm ezt a rengeteg javaslatot ! Ha nem sikerül megtalálni akkor ezek közül lehet kipróbálok 1-2-t :)
nov. 28. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!