Hackelés, modolás (?)
Szeretném letölteni a Goodgame Empire modolt verzióját (♾️rubin). Találtam is pár oldalt, ám azt kérték, hogy töltsem le az Empire-t, majd töltsek le egy játékot ahol bizonyos szint elérésével feloldom a modolt verziót. Le is töltöttem, meg is ugrottam a szintet, ám továbbra is csak azt mutatja a modolt Empire, hogy várakozik, nem kapta meg a jelet, hogy elértem a kívánt szintet. Ezt sehogyan nem tudtam megoldani, és persze ez azt is jelenti, hogy játszani sem tudok.....
Elrontottam valahol az elérendő szintnél?
Ez az "érj el bizonyos szintet" egy nagy baromság?
Milyen modolt Empire link működik?
Kérlek vegyétek komolyan a kérdést🥺
Hálásan köszönöm a segítőknek😍😍😉




válasza:



válasza:Az ilyen csalós-hackelős-letöltős dolgoknak sosincs jó vége. Ha szerencséd van, csak simán pénzt generáltál valakinek a letöltéssel és futtatással, cserébe nem kapsz semmit. Ha nincs, akkor az ilyen címek mögé tudnak vírusokat rejteni és terjeszteni, mert te önként keresed, töltöd le, indítod el őket, rá sem kell venni, mert azt hiszed majd valamit kapsz érte cserébe. Amit kapsz, már nem köszönöd meg.
Ezt még tudják azzal kombinálni, hogy ha valami buherált kliensbe léptetnek be, és megadod a belépési adataidat, ellopják a fiókodat. Ha ugyanazt a jelszót használod mindenhol, és kiadtad az e-mail fiókod belépési adatát, onnantól kezdve mindent vihetnek, ha nem volt a fiókod védve. Egy másik lehetőség, hogy online multi játékban csalást detektálva ugrik a fiókod.




válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
eddig bármilyen kocsimód jól ment de ez folyamatosan kifagy: bárhonnan töltöm le ugyan ez megy egy darabig és kifagy kipróbáltam az 1.48as est2vel is szintén ugyan ez....ez a másik bmw7es meg nem jelenik meg a kamion shopban hiába állítom be a modoknál eddig minden...
Csak szórakozás képp próbálnám ki story mode-ban.
Üdv. Az érdekelne hogy kell és tudom moddolni a játékot? Megvettem Steam-en de mikor elinditom a launcher-be nincs mods opció ahogy az eredeti Legendary Editionnál volt. Szóval hogy tudnám moddolni? Illetve melyik SKSE kell neki? Előre köszönöm a segítőkész válaszokat.
amikor megpróválok belépni a világba akkor kidob és azt irja: Error: java.lang.IllegalArgumentException: Time cannot be negative! Exit Code: -1 valaki tudja hogy mit csináljak?
Tegyük fel bérlek synhosting-tól RAGE MP szervert. Tehát a szerver létesítését ezzel letudnám. Viszont scriptelésekkel, modolásokkal, mappolással kapcsolatos infókra lenne szükségem? Hogy történik? Kell hozzá egy programnyelv vagy beszerezhetőek az adott...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




