Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hackelés, modolás (?)

Hackelés, modolás (?)

Figyelt kérdés

Szeretném letölteni a Goodgame Empire modolt verzióját (♾️rubin). Találtam is pár oldalt, ám azt kérték, hogy töltsem le az Empire-t, majd töltsek le egy játékot ahol bizonyos szint elérésével feloldom a modolt verziót. Le is töltöttem, meg is ugrottam a szintet, ám továbbra is csak azt mutatja a modolt Empire, hogy várakozik, nem kapta meg a jelet, hogy elértem a kívánt szintet. Ezt sehogyan nem tudtam megoldani, és persze ez azt is jelenti, hogy játszani sem tudok.....


Elrontottam valahol az elérendő szintnél?

Ez az "érj el bizonyos szintet" egy nagy baromság?

Milyen modolt Empire link működik?


Kérlek vegyétek komolyan a kérdést🥺

Hálásan köszönöm a segítőknek😍😍😉



nov. 28. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Kérdés jelentve. Legyen szép napod. :)
nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen csalós-hackelős-letöltős dolgoknak sosincs jó vége. Ha szerencséd van, csak simán pénzt generáltál valakinek a letöltéssel és futtatással, cserébe nem kapsz semmit. Ha nincs, akkor az ilyen címek mögé tudnak vírusokat rejteni és terjeszteni, mert te önként keresed, töltöd le, indítod el őket, rá sem kell venni, mert azt hiszed majd valamit kapsz érte cserébe. Amit kapsz, már nem köszönöd meg.

Ezt még tudják azzal kombinálni, hogy ha valami buherált kliensbe léptetnek be, és megadod a belépési adataidat, ellopják a fiókodat. Ha ugyanazt a jelszót használod mindenhol, és kiadtad az e-mail fiókod belépési adatát, onnantól kezdve mindent vihetnek, ha nem volt a fiókod védve. Egy másik lehetőség, hogy online multi játékban csalást detektálva ugrik a fiókod.

nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Jaj istenem, miért kell ilyeneket letöltögetni... :|
nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget🙄🙄🤮 hülye
nov. 28. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi legalább nem vagyunk kis nyomorékok mint TE, aki nem tud csalás nélkül játszani. ;)
nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thunderfairy ***** válasza:
87%
Ahogy az 5-ős mondja. Egy idő után unalmas csalással játszani. Mikor erre rájöttem már nem játszottam többet csalással. Például mi a jó játék abba ha nem tudnak lelőni egy játékba csak mész előre??? Semmi tervezés hogy hogyan is csináljam és nincs is öröm a gyözelembe. Csak csalás nélkűl a jó játszani.
nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!