Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elő kell rendelnem az Avatar...

Elő kell rendelnem az Avatar játékot PS5-Re?

Figyelt kérdés

A páromnak szeretném megvenni ajándékba a játékot, annak is az ultimate verzióját.

Én nem igazán értek a játék vásárláshoz, ezt elő kell rendelni? Vagy csak bemegyek a boltba és megveszem?

Inkább CD-s verzióban szeretnék hozzájutni.

Köszi ha segítessz



nov. 29. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Most ez így lehet ostobán hangzik, de azt írtad nem vágod annyira a témát.

ha CD-s verziót szeretnél, előbb feltétlenül győződj meg arról, hogy a PS5-ön van CD lejátszó. Merthogy nem mindegyiken van, ha meg a párodén pont nincs, akkor elég kellemetlen ajádnék lesz:D

nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A játék december 7-én fog megjelenni, így addig max előrendelni tudod, igen. Boltba bemenni és csak úgy megvenni megjelenés után tudod.


CD-n max a játék zenei anyagát tudod beszerezni, ha kiadják. Blu-ray-en pedig max a Gold editiont tudod megvenni, ha neked a teljes ultimate kell, akkor a digitális vásárlás az egyetlen lehetőség.

nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Köszi

Van ilyen meghajtó benne. A Spiderman 2, Hogwarts L.,stb játékok is így vannak meg neki. 😄


#2

Előrendelni a boltban is tudom? Vagy csak ps fiókból?

Ohh, azt mondjuk nem tudtam.

Mondjuk ultimateben van a legtöbb cucc, annak is örülne szerintem a legjobban.

Akkor marad az online vásárlás.😅

Köszönöm neked is

nov. 29. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!