Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Össze lehet kötni több PS5...

Össze lehet kötni több PS5 konzolt/profilt a könyvtár megosztásához, és elérhető az online játék más családtagok számára egy Plus előfizető esetén?

Figyelt kérdés
Kicsit komplikált leírni de vegyük úgy, hogy adott a házban 2db PS5. Vagyok én “Jani”. Nekem most járt le a PS Plus extrám, és a black friday alatt nem tudtam volna előfizetni essential-ra, csak extrára megint de azt inkább hagyjuk is. Szóval úgy vagyok vele hátha lesz karácsonykor akciósan essential :D. A tesómnak “Józsinak(+)” még van aktív plussza, és a másik tesómnak “Pistinek” szintén nincs jelenleg. Szóval felvettük egymást egy családba, Józsit(+) admin ként. De továbbra is csak ő tudott online játszani. Hosszas keresgélés után odáig eljutottam hogyha beállítjuk az én PS5 konzolomon Józsi(+) profiljából “konzolmegosztás és offline játék” opción belűl az “engedélyezést” , akkor én és Józsi(+) tudunk online játszani együtt 2 külön konzolon, de Pisti már nem tud, neki ugyan úgy feldobja a plus vásárlást. Pisti és Józsi(+) egy konzolról játszanak, de én főként Pistivel szoktam. Lehetséges e az, hogy én és Pisti játszunk online, mikor csak Józsinak van előfizetése? Magyarul össze lehet kötni 2 PS5-t és 3 profilt, úgy hogy a nem előfizetett tagok tudjanak online játszani? És amúgy így ennek a család opciónak mi értelme van 3 felnőtt esetében?

dec. 2. 01:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van PS Plus-a, az lépjen be mindkét konzolon a profiljával. Viszont valamelyik gépen elsődlegesre kell állítani a profilját. Ahol elsődlegesre van állítva, ott bármelyik másik profil tud játszani az általa vásárolt játékokkal (és ezáltal a PS Plus is mindenhol aktív), viszont ahol nincs elsődlegesre állítva, ott csak ő tud az általa megvásárolt játékokkal játszani, így gondolom a PS Plus sem lesz aktív mindenki számára. PS4-en legalábbis így van. Értelem szerűen csak egy PS-en lehet elsődlegesre állítani a fiókot.
dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!