Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol látom Xbox Live Gold...

Hol látom Xbox Live Gold előfizetőként az aktuális ingyen letölthető/játszható játékokat?

Figyelt kérdés

Vásároltam Xbox Live Gold előfizetést. Gondoltam kipróbálom, most először eme szolgáltatást. Tudok online multiplayerezni a GTA5, Halo részekkel satöbbi, ezt értem, és tök jó. De olvastam olyat, hogy Live Gold előfizetőként olyan előnyökhöt juthatok, mint pár ingyenes játék beszerzése. Ez igaz? És ezeket hol láthatom pontosan?


(kerestem Xbox One-on, illetve Live fiókomba belépve online felületükön, és alkalmazásban is, egyenlőre nem találtam pontosan semmit. Tudna ebben nekem valami segítséget adni? (köszi szépen előre is!)


2021. máj. 26. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Havonta 4 játékot szoktak adni a Gold előfizetőknek, általában 2 hetente kettőt. Ezeket le kell töltened legalább egyszer amikor elérhetőek és utána korlátlanul leszedheted őket később újra. A Goldos játékok csak akkor működnek ha éppen van Gold előfizetésed. Megszakíthatod és utána ha megint előfizetsz akkor megint használhatod.

A főképernyődre (ami bejön amikor elindítod a gépet) beszúrhatod a legyakrabban használt dolgokat. Van az a két csík négyzetekkel amit látsz alapból és ha lejjebb mész akkor oda tehetsz más dolgokat is. A testreszabás gomb megjelenik a jobb alsó sarokban. Abban a menüben beteheted az Xbox Live Gold menüt és sorba is rakhatod ha több dolgot is tettél már be. Akkor ott mindig látod mit lehet letölteni.

Talán ez a két kép segít a cikkben: [link]

Az elsőn láthatod a customize gombot (angolul a testreszabás ha magyarul lenne a menüd). A második képen a bal alsó sarokban meg látod azokat a Store, Game Pass, Community menüket. Azt lehet rendezgetni meg törölni. Ha lemész az egyikre akkor szétnyílik a jobb oldalt egy gyorsmenüre és még rá is lehet nyomni hogy teljesben megnyíljon.

2021. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2021. jún. 28. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!