Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forza Horizon 4. és 5.részét...

Forza Horizon 4. és 5.részét szeretném megvásárolni,hogyan is megy ez a folyamat pontosan? A többi infót,lent találjátok.

Figyelt kérdés

Szóval azt szeretném tőletek megkérdezni,hogyan vásároljak?


VISA kártyával tudom,hogy lehet,csak a folyamatot nem,mert még életemben nem csináltam ilyet.


Találtam közben egy linket: [link]



Itt meg lehet vásárolni,PC-re szeretném,viszont nem szeretnék előfizetést.


A Standard verzióba mik tartoznak?


Úgy értem,hogy Online események,más játékos kihívására van-e lehetőség?


Természetesen van Steam fiókom.


Tehát,amiket leírtam,azokban kérném szépen a segítségeteket,nagyon szépen köszönöm mindenkinek,előre is.


Az Ultimate és a Deluxe kiadás fizetős,ha jól tudom).


Én csak a Standard verziót szeretném. (Köszönöm,ha leírná valaki),hogyan is működik ez,akár privátban is).


Nem szeretném havonta fizetni.


Ennyi a lényeg,kellemes ünnepeket kívánok,mindenkit felpontozok természetesen.


Gondolom a "régit" le kell törölnöm,és mikor meglesz az eredeti,akkor telepíti,egy általam kiválasztott mappába.


Ne haragudjatok a sok kérdésért.



#Visa kártya #Forza Horizon 4 #Forza Horizon 5. #standard verzió #részletes segítség #link,telepítés
dec. 3. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az általad linkelt áruházi oldalon, ha kicsit lejjebb görgetsz, ott látod, hogy melyik verzió mit tartalmaz. Ha Steamen akarod megvenni, ott is leírják ugyanezt az áruházi oldalán. Az alapjáték az alapjátékot tartalmazza, a Deluxe és az Ultimate pedig a felsorolt kiegészítőket is magába foglalja. Célszerű Steamen venni, a Microsoft boltja elég fapados, amikor utoljára használtam még azt se lehetett kiválasztani, hova akarom telepíteni.


A játéknak van online része, igen.


Havonta nem kell fizetni, egyszer megveszed és annyi.


A vásárlás menetén nagyon nincs mit magyarázni, mindenen végigvezetnek. Kosárba rakod, onnan pedig indítod a fizetést és megadod az adataidat.

dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Nagyon szépen köszönöm neked a hasznos segítséget,még annyi kérdésem lenne hozzád,hogy ha nem haragszol,akkor van-e lehetőség magának a játéknak,hogy automatikusan mentsen?


Még annyi lemaradt,hogy a régi játékot le kell törölnöm,és az "újat" telepíteni,egy általam megadott meghajtóra+mappába.

dec. 3. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen igen, az automatikus mentés már legalább 10-15 éva alapvető funkció a játékokban.


Igen a tört verziókat érdemes kigyomlálni teljesen.

dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom a 4-5 már autó ment, de elv lehet manuálisan is.


Illetve ahogy #3 írta Revo uninstaller-el pucold ki a tört verziót.

dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! :)
dec. 3. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!