Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet eladni, meghirdetni...

Hol lehet eladni, meghirdetni Clash Royale account-ot?

Figyelt kérdés

Nemzetközi Facebook csoportokat próbáltam, de tele van az összes csalókkal.

Magyar csoportot nem találtam erre a célra.

Eladnám a Clash Royale játékfiókomat.

Hol hirdessem meg?



dec. 4. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen fiókokat jellemzően nem lehet eladni. Vagy sérti a felhasználási feltételeket, és nem mer senki azért fizetni, amit utána letiltanak; vagy pedig olyan védelmi mechanizmus van a rendszerbe építve, amivel az eredeti tulajdonos akkor is visszaszerezheti a fiókját, ha átírták az e-mail címét is jelszavát. Arra már hülye lenne is fizetni, amit a pénze lenyúlása után visszaszereznek, és ő nem kérhet segítség a supporttól, mert vagy lebuktatja magát a vásárlással és tiltják a profilt, vagy közlik vele, hogy nem ő a tulajdonos, úgyhogy sosem volt övé a fiók, és nem is kaphatja vissza.
dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A Supercell szabályzata határozottan tiltja a karakterkereskedelmet. Ne csináld!
dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Miért, mit csinálnak, ha eladom a játékomat?

Talán hazaírnak a szüleimnek?

Más játékfiókokat adtam már el, azokat is tiltja a játék fejlesztője.

Nem keletkezik semmiféle következmény.

dec. 4. 13:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha más játékfiókokat már árusítottál, akkor találd fel magad, hogy miképp üzletelj Clash Royale profilokkal. Ha már eleve illegális tevékenységet végzel, akkor ne kürtöld ki.
dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem minősül bűncselekménynek.

Ezért nem büntetnek meg senkit.

A legrosszabb ami történhet, hogy törlik a játékos fiókját.

Mellesleg sohasem derül ki, hogy árusítás történt.

dec. 4. 14:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Hm, azért ha magyar IP-ről hirtelen törökre vagy oroszra vált, akkor de, elég hamar.

Egyébként apróhirdetési oldalak, FB marketplace, jófogás, vatera, külföldinél ebay pl.

dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nemzetközi FB oldalakon próbáltam.

Mindenki csaló.

Az adminok is. 100 ezer főr csoportban is!

Arra kérnek, hogy adjam meg a belépéshez szükséges adatokat (ezek birtokában már jelszót is lehet módosítani), aztán majd fizetnel. Jó vicc

dec. 4. 18:05
 8/12 A kérdező kommentje:
Apróhirdetés oldalakon senki sem árul ilyesmit
dec. 4. 18:06
 9/12 anonim ***** válasza:

"Arra kérnek, hogy adjam meg a belépéshez szükséges adatokat (ezek birtokában már jelszót is lehet módosítani), aztán majd fizetnel. Jó vicc"


Na és arra mi a garancia nekik hogy miután fizettek TE megadód nekik az adatokat? Ugyanígy ök sem hülyék.

dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Vannak hitelesített szolgáltatók, akik megkötik az üzletet a két fél között.

Pl. [link]

Ez egy megbízható szolgáltató.

Felajánlottam az érdeklődőknek, de senki sem ment bele. (mert így nem tudnának csalni)

Helyette volt aki ajánlott egy Discordon elérhető "middleman"-t, akiről semmit sem lehet tudni és semmi sem igazolja a megbízhatóságát.

Azzal akarta hitelesíteni magát, hogy mutatott screenshotot üzenetekről, hogy emberek azt írták, hogy "rendben van, megbízható"

Nyilvánvalóan összejátszottak

dec. 7. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!