Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen pc játékok vannak,...

Milyen pc játékok vannak, amik közben hallgathatok podcastot meg ilyenek? Azaz nem igényelnek annyi figyelmet

Figyelt kérdés
Meg egy csomó videó van, amit amúgy nem néznék, mert csak 1 vagy 2 beszélő fej van benne, csak az érdekel amit mondanak. Türelmetlen és izgága vagyok ilyen szempontból, muszáj valamit csináljak közben.
dec. 15. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
IDLE játékokat keress. ott elég ha föleg afk-olsz és "játsza magát" a játék.
dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van már ilyen nemhivatalos genre is hogy "podcast games". Rendesen gyűjteményeket láttam redditen erről is.

De akkor leírom amit eddig tudok, szóval tipikusan az olyan játékok, ahol végtelen újrajátszhatóság, és izomreflexből megy már az irányítás. Plusz kellően monoton is.

Tehát pl a lazább szimulátorok elég jól, pl Euro Truck simulator 2. A roguelikeok is nagyon jók ebben. A manager / tycoon gamek szintén. Az építgetős sandboxok is. Illetve az olyan gamek is ahol pl farmolni kell rengeteget, pl mint Diablo. Vagy a laza kis chilles játékok ahol szó szerint farmolsz közben, pl Stardew Valley (bár itt bánnám a jó kis zene hiányát). Szóval hasonló kategóriákkal próbálkoznék a helyedben.

dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Én is kamionozni (ETS2) szoktam podcasthallgatás közben.
dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Bakker, ti aztán halmozzátok a felesleges dolgokat. :D már bocs
dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a szimulátorok, építgetős-javítgatós dolgok (Car Mechanic Simulator, House Flipper...), és persze a Diablo.
dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát erre a reddites dologra nem számítottam
dec. 15. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
ETS2/ATS nálam is amik mellett legjobban lehet hallgatni ilyesmit.
dec. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én így tolom, szinte minden játékkal, még a Baldurs gate 3-mal is. Hearthstone, Diablo, MTGA Path of exile nagyon jó ezekre.
dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!