Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red Dead Redeption 2 nektek...

Red Dead Redeption 2 nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Én ma vettem meg 7 ezerért ps4 re és nagyon megérte.

dec. 23. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én PC-re vettem meg anno. Imádtam, 368 órát tettem bele csak single playerben (az online nem érdekel).

100%-ra teljesítettem. [link]

Az egyik legjobb játék, amivel életemben játszottam.

dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
2018-ban vettem meg pre order, 27k volt. 270 óra story 4000+ óra online 3 év alatt. Napi 4-5 órát játszottam vele
dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc játékom. PC-re vettem meg anno, már többször újrajátszottam. Én is akciós áron jutottam hozzá, de ez az a játék, ami a teljes árát is simán megéri, sőt.
dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden idők egyik legjobb játéka.
dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb játék, ami valaha készült.
dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem megvan játszottam vele 4-5 órát, lejöttünk a hegyről, meg valami vonatos küldetés volt, utána mikor már szabadon lehetett kószálni valamiért addig vittem csak.

Bár tervbe van, hogy adok még egy esélyt a dolognak.

dec. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
A western lassú folyású stílus. Aki pörögni akar folyamatosan, annak inkább gta-t ajánlom.
dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Próbáltam szeretni, de a küldetések struktúrája annyira vontatott volt, hogy azt hosszú távon nem bírtam. Tíz percig lovagolunk beszélgetve, lelőjük az ellenséget, aztán újabb tíz percig lovagolunk vissza, hogy leadjuk a küldetést. Nekem ennyi időm nincs egyetlen játékra. Elismerem az érdemeit, csak nem nekem való.
dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!