Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tetszik a GTA 6, első...

Kedves Vezető kérdése:

Hogy tetszik a GTA 6, első előzetese ?

Figyelt kérdés

Nektek hogy tetszik a GTA 6, első előzetese ?


Én örülök neki, de nincs az a nagy hűha.

Nosztalgikus, és a mai akciófilmekre jellemző bulizós-akció hangulatú.

Lehet nagy volt az elvárás, de nem üt nagyobbat mint bármelyik Far Cry trailer mondjuk, vagy az új Saints Row, stb.. Grafikailag RDR 2, csak másik helyen.

Nem igazán robbantotta fel a netet. Persze, rekord megtekintés, stb, mert mindenki várta, de ha ez pár éve, dlc ként jelenik meg, szerintem hasonló érzéseket vált ki.


Meg, 2025..

Na bumm..


Így hogy láttam, tudom, más az egész, de pl a Hellblade 2 várósabb.

Eddig nem érzem a hírekben sem, hogy valami hűde másabb játék trailere lenne mint a többié.

Hozzáteszem, tudom hogy a GTA online még ma is nagyon megy, így különösebb késztetés sem volt semmi újszerűre.


Nektek hogy tetszett az első trailer?


Köszi! :)



dec. 5. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Ez csak egy előzetes, inkább a gameplay trailert kellene várni. Így simán elég akciótlan, nem tűnik nagy számnak, éjfélkor 26 vagy 27 perce volt közzétéve yt-re, ennyi idő alatt már 1.6 millió likeot szedett össze. A komment szekció tombol
dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát, nekem sincs az a nagy hűha.. A korábbi előzeteseik (4, 5..) alapján ilyen lesz a játék is. Ami mondjuk évekkel ezelőtt sem lett volna valami átlagon felüli, mondjuk egy AC Odyssey mellett, de ha nem muszáj open worldöt mondani, a Death Stranding karakterei, főleg azok ARCAI is realisztikusabbak [link]


, már már fotórealisztikusak, vagy a Last Of Us 2..

Szóval ha ezek mellett jelenik meg így, hát egyszer végigviszem, persze, de tényleg többet vártam. De komolyan, még a Watch Dogs 2 is beugrott, pedig az sem mai game :)

De leginkább a Far Cry trailerek ugrottak be.

Igen, a gameplay még tartogathat NPC, mozgásanimáció, stb meglepetéseket..


Köszi a véleményt! :)

dec. 5. 11:42
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Hány százszor fogjátok még ezt a kérdést kiírni?
dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

Jelentve.


Nem kell ugyanazt a kérdést kicsit átfogalmazva kismilliószor kiírni. 2026 előtt ugyse lesz semmi gta 6-ból

dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy még ez sem a hivatalos... 🤭
dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés még nem volt,a tegnap éjféli hivatalos trailerről van szó, jelentem a kötekedőket.
dec. 5. 14:32
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

"Ez a kérdés még nem volt"


Akor ez mi?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__12492375..

dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem dobta ki, rákerestem, mielőtt kérdeztem volna , szerintem elférünk, tekintve hogy a világ legjobban várt játékáról van szó, kicsit elszomorító, hogy válasz helyett, jelentgetsz, mintha egy 10 éves kérdés lenne. Tegnap jelent meg a trailer , nyugodtan sasolj még, lehet megkérdezik még páran, mivel nekem sem adta ki a témát. Kapcsolódj be, válaszolj, ENGEM pl érdekel hogy kinek hogy tetszett, a két kérdés egyébként 1 napos sincs, és Én véleményeztem is az erre való résznél. Köszi a linket, szuper, megnézem mit írnak a másik kérdezőhöz is! :)
dec. 5. 16:13
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Szavazzatok le féleszűek.
dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
#9 tessék
dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!