Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Nexus Mods megbízható?

A Nexus Mods megbízható?

Figyelt kérdés

Szeretnék letölteni Elden Ringhez pár modot.

Utána néztem,a többségi visszajelzés pozitív viszont elavúltak.

Aki ismeri az oldalt és rendszeresen használja, az tudna róla írni?

A válaszokat előre is köszönöm!



dec. 24. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy mennyire naprakészek a modok Elden Ring-hez nem tudom. De az oldal maga megbízható. Kismillió módot szedtem már le Skyrim-hez onnan és 1x sem volt panaszom.
dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Végül is csak 22 éve a modderközösség legnagyobb oldala...
dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megbízható. A legtöbb mod a játék belső motorján keresztül lép működésbe, tehát ha akarna se nagyon tudna ártani neked. Vannak külsős programok, pl script extender és hasonlók amik bizonyos modok helyes futásához kellenek. Vagy memóriakezelő, shader injektor stb. Itt ezeknél már lehetne trükközni, de nem fognak, mert egyrészt az oldal is megbízható és nem maradna fent semmi ilyen sunyiság, másrészt szabadon kommentelhető minden mod, szóval nyoma is maradna ha bármi gond lenne, kb már azonnal.

Röviden a lényeg, használd csak teljesen nyugodtan. A legtöbb modot onnan szedem én is, ami csak elérhető nexuson.

dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én is használom, nem volt gondom vele soha
dec. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Megbízható. Tegnap is töltöttem le onnan modot a Baldur's Gate 3-hoz.
dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat utólag is! :)
jan. 8. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!