Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need for speed Heat-rol...

Need for speed Heat-rol milyen velemenyetek van?

Figyelt kérdés
Steamen kicsivel tobb mint ezer forintert mar meg lehet venni, mivel unnepi akcio van. Az ara nagyon jo de kivancsi vagyok milyen a gameplay

dec. 25. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Steamen ha előfizetsz 4 euroért EA Play-re játszhatsz a legújabb NFS-el is.
dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megvettem régebben már. Szerintem nagyon jó lett, tiszta Miami feelingje van. Magasabb nehézségen kifejezetten sok kihívás van benne.
dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 ez az egyik, ha nem a legujabb nfs

#2 koszi

dec. 25. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legújabb, de amúgy annyit talán megér, én is még fillérekért szereztem be valamikor, mondjuk annyira nem volt emlékezetes azt kivéve, hogy kb az első játék volt ahol google kellett ahhoz, hogy miként lehet benne visszalépni a főmenübe. :D :D
dec. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett, de a sztori kipörgetése után már semmi sem motivált, hogy összeszedjem az összes autót, tuningalkatrészt és gyűjtögetni valót.
dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!