Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forza Horizon 4. részének...

Forza Horizon 4. részének megvásárlása PC-re,az alábbi oldalról mi a véleményetek,vásárolt már valaki itt? Kérdésemet bővebben lent találjátok,és a linket is.

Figyelt kérdés

[link]


Szóval az lenne a kérdésem hozzátok,hogy a Standard verzió ugye nem havi fizetős?



Kérlek titeket segítsetek,köszönöm szépen.



#link #standard verzió #nem havi fizetős
jan. 11. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Jobban megéri külső oldalról kulcsot venni régi címekhez, azért legyünk őszinték ez már nagyon nem ér meg 20 ezer Ft-t...

[link]

Gamivo, G2A, Eneba trió elég megbízható, utána a Microsoft fióknál van lehetőség megadni kulcsot és már tudod is telepíteni.

jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
jan. 11. 12:34
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
G2A nem mondanám annyira megbízhatónak. De igen, kulcsos oldalak valóban jobban megérik néha. Vagy vársz mig eredeti áruházba akciós Steam-en pl forza 4 szokott 25 euró is lenni akció alatt. Teljes áron persze hogy minden drága.
jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3. Igen,nekem is GA2-ről van a 4. része,hát nem nagyon jó...


És igen,nem megbízhatók...


Köszi szépen,figyelem,hogy milyen kedvező lehetőségek vannak.

jan. 11. 14:46
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Mi benne a nem jó? Ha kaptál kódot és működik rendesen akkor hol a gond?


Nem mellesleg a G2A egy piactér, azt kell figyelni az adott eladónak mennyi eladása és milyen értékelése van, nálam alap, hogy legalább 5000 eladása legyen és mellé 99% elégedettségi százaléka, úgy nem nagyon lesz semmi gond.

jan. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nálam alap, hogy legalább 5000 eladása legyen és mellé 99% elégedettségi százaléka, úgy nem nagyon lesz semmi gond. (Igen,ebben teljesen igazad van)


Sajnos nem tudok pl belépni bajnokságba,egy tuningolt autónál nem jelzi ki,mennyi lóerős lett,nem is tudom átállítani.


Mutatok neked egy videót,sokat szoktam nézni,itt minden kiderül:


https://www.youtube.com/watch?v=g2Qq34srKEo

jan. 12. 09:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bajnosághoz valszeg simán csak hiányzik valami amit még enm teljesítettél, az adatokat meg simán át lehet váltani a videóban pl az Y-al tudja váltani.
jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen láttam köszi,nekem teljesen más az egész játék,a menüje,minden...


Próbáltam "átváltani" én is,semmi...


Lehet,hogy ez lesz majd: [link]

jan. 12. 09:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy képet a menüről.
jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen dobod ki a pénzt, tekintve, hogy onnantól, hogy aktiváltad a kódot egyetlen játékverzió van. Mindenkinek ugyanazt tölti le független attól hogy közvetlen vetted MS Storeban / Steamen vagy kódot aktiváltál be.
jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!