Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Train Sim World vonatos...

A Train Sim World vonatos szimulátor is frissül évente, mint a Train Simulator Classic, hogy ha a 3-ast veszem meg, átvált 4-esre, vagy azt külön meg kell venni?

Figyelt kérdés
jan. 18. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Természetesen külön. Ahogy a trágya Fifa részeit is évről-évre újra meg kellett venni.
jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez szomorú. A DLC-k vásárlása is épp elég kiadás, hátha még az új részeket is egyesével meg kell venni. Arról nem beszélve, ha a már megvett DLC-k (pályák, vonatok) nem is működnek az új részek alatt. :o(
jan. 18. 17:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak mert új rész jelenik meg, nem feltétlen jelenti hogy jobb is. Fifába is már csak a köritést csicsázzák évek óta, semmi lényeges új tartalom nincs benne csak a kinézete új évről évre.


Szóval ha a 3 van meg és ahhoz van dlc-d, simán hagyd figyelmen kivül a 4. részt. Mint írtam az újabb nem mindig jobb.

jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
A 4-es szerintem jobb lett, és az összes korábbi DLC-m működik vele.
jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4. Tanulj meg értelmezni. A kérdező azt kérdezte hogy a HARMADIK rész dlc-i jók-e a 4. résznél...
jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4: És újra meg kellett venned? Nem frissült 4-re a 3-as?
jan. 19. 18:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Mármint az alapjátékot újra meg kellett venned a 4-est?*
jan. 19. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
MINDENT újra meg kell vegyél. A 3 és a 4 KÉT KÜLÖN játék, külön DLC-kkel.
jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

#5 - tanulj meg értőn olvasni:


"4-es szerintem jobb lett, és az összes korábbi DLC-m működik vele."


Vagyis:


A 4-es előtti már meglévő (vagyis legalább 3-as) DLC-k működnek az új játékkal.


#6-7: igen, meg kell venni, mint egy új játékot. Úgy ment, hogy fenn kellett tartani a 3-ast (és az összes DLC-t, ami eddig volt), és behúzta az alá is (utána a 3-ast a dlc-kel együtt le lehet törölni). A profilt is hozza, nem kell 1-es szintről kezdeni.


#8 - nem.

jan. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: Értem, köszönöm a választ. :o)
jan. 20. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!