Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a Minecraftot?

Megéri megvenni a Minecraftot?

Figyelt kérdés

Sok sok évvel ezelőtt játszottam vele de akkor is csak tört verzióval, gondolom azóta csak történt egy fejlesztés minden téren. Érdemes megvenni PC-re?

Illetve a deluxe collection megéri a +10 dollárt?

Mire jó a minecoins?


Előre is köszönöm a válaszokat!


jan. 26. 19:04
 1/6 anonim válasza:
83%
Szia! Jelenleg azt hiszem, 30$-ba kerül. Elsőre talán soknak tűnik, de ha játszanál vele, szerintem megéri, pláne, hogy egyszer kell csak kifizetni, és a jövőben ingyen elérhető lesz az összes frissítés is.
jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Megérni megéri, több ezer órát is bele lehet lakni, de szerintem főleg akkor jó ha vannak mások akikkel együtt tudsz játszani.


Deluxe-nál elég egyértelműen oda van írva mi van benne:

[link]

skin, emote, map stb.


Minecoins a minecraft piactér/marketplace -nél használható, vehetsz mások által csinált pályákat stb.


Hogy a deluxe meg a plusz minecoins kell-e neked vagy sem, döntsd el te.

jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Egyedül én hamar megunom. Vagy elkap a depresszió. Haverokkal jó móka
jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Megéri! :) Főleg, ha nem egyedül nyomod, de egyébként egyedül is egész jó egy darabig. Érdemes még beszervezni pár havert.
jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nagyon szeretem. Ha egyszer megveszed soha nem unod meg hiszen a lehetőségek határtalanok
márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se untam meg, kb 4 évig, aztán mégis ráun az ember, mikor az X-edik világot építed fel megint, a szokásos 10.000x10.000-s várossal stb.
márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!