Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a Minecraftot?

Megéri megvenni a Minecraftot?

Figyelt kérdés
20€ az ára (19.95) egyszeri díj, és cserébe megnyílnak a szerók, skint lehet váltani és ha jön ki új játékfrissítés ingyen letölthetem.
2012. júl. 19. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor igen.
2012. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eddigi játékfrissítéseket is ingyen töltheted le, és törtszerverekből is millió van (ugyan azok mint az eredetiek). A kérdés csak az, hogy kell-e annyira a skincsere, hogy 20 eurót fizess érte.
2012. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki privát szerón (NEM TÖRT, az agyam felrobban ettől a törtözős hülyeségtől...) aztán ha annyira tetszik, hogy kiadj rá 20 eurót, vedd meg.
2012. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Privát = bukkit.

A bukkit a minecraft nem hivatalos de legelfogadottabb szerveroldalú modja (bukkit nélkül is lehet szervert csinálni, ezért csak mod)

Mivel nem eredeti játékkal nem lehet online játszani, ezért igenis tört szerver az, ahova nem eredetivel be tudsz lépni.

2012. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ha érzed annyira jó játéknak, hogy kiadj érte ennyi pénzt (ami, hozzátenném, egyáltalán nem sok! ráadásul megtiszteled a készítőket azzal, hogy nem ingyen dolgoztak), akkor hajrá.

Én megvettem, ahogy sok más olyan játékot is, amit nem elég csak egyszer végigtolni vagy egy-két hónapig játszani.

2012. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen,mert 1.3-ba aki nem vette meg az csak egy hétig játszhat...
2012. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1.3 újítása, hogy 1 hét próbaverziót kapnak a nem prémium felhasználók (akik csak regisztrálnak de nem veszik meg), amiben egy limitált méretű pályán tudnak single playerezni.

Ez nem befolyásolja azt aki nem eredetivel játszik.

2012. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 istván 83 válasza:
Megéri megvenni ezt a csodálatos játékot.
2012. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

NEMMMMM!

A tört szerverek egyáltalán nem olyanok, mint az eredetisek

Egy eredetis szerver szó szerint 100 szor jobb, mint egy szar, ócska tört szerver, ami tele van 7-10 éves vérpistikkel és trollokkal.


Szerintem vedd meg, ha szereted. Én is megvettem és egyáltalán nem bántam meg.

2014. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!