Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Bully: Scholarship Edition...

A Bully: Scholarship Edition nevű játékról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
jan. 28. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően jónak tűnik, még érdekelne is. De amint megláttam hogy Rockstar termék, el is ment a kedvem tőle.
jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mi a bajod a Rockstar Games-szel?

Szerintem nagyon jó GTA játékokat csináltak.

jan. 28. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem azt mondtam hogy nem jó. GTA SA mai napig a kedvencem. Csak k@rva bugos mindegyik játékuk. Az utoljára kiadótt "remaster trilogy"-t meg inkább nem is minősíteném annyira...
jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a verzió már a javított, mert az eredeti az tényleg tele volt buggal. Tipikus konzol portos történet, de azért ha még emellé felrakja az ember a kötelező nemhivatalos fixeket (pl silent patch) akkor egész jó kis egyedi, hangulatos játékot kap. Igazából nincs még egy ilyen szerintem :D Tele van hangulatos minijátékokkal, gyakorlatilag ott élsz egy bentlakásos iskolában, minden nap kötött fix órarend van ahol bejársz órára (vagy nem, hanem lógsz helyette), aztán tanítási idő után meg szintén teheted amihez kedved van. Fejezetek vannak mint a Witcherben vagy a Mafiaában, tehát bizonyos küldetések után megnyílik a világ, pl már a közeli városba is kiszökhetsz. Ja az évszakok is változnak ezáltal, fejezetekre bontva, meg ezzel részben az egész világ is, a hangulata mindenképp. Itt a bandák iskola klikkek, a "rendőrök" pedig prefektusok akik járják a folyosókat és udvart, körleteket. Lehet mindenféle prankeket is csinálni gyakorlatilag bárkivel (jó, a lányok kapcsán azért limitáltabb a repertoár mert tökön rug, szóval őket nem tudod megmarkolni vagy rájukvetődni :D). Egész jó a harcrendszer is, kontroller ajánlott. Meg ha már lányok, lehet randizni is. Van kantin is, ahol néha spontán kajacsata tör ki, de te magad is rásegíthetsz erre. Meg étel és italautomata, játékgép, igazából nagyon sok aktiválható tárgy is van. Meg csomó lezúzható vagy használható tereptárgy, amivel másokat zúzol le. Ilyen gyerek gta igazából, gyilkosság és valódi bűnök nélkül. De azért lehet vadulni itt is bőven.
jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Így már értem, én csak az eredeti régi GTA-kal játszom a gépem miatt, nem bírná a 4-et ill. 5-öt.

A remaster-ről pedig én is sok negatív kritikát hallottam.

jan. 28. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
off: GTA trilogy kapcsán tényleg sokkal jobbak a régiek szerintem is, mint az újra kiadott pénzlehúzós bughalmaz. Stabilabb, jobban fut, ráadásul ha moddolod akkor nagyon szépen tudnak kinézni. Vannak erről videók is, igazából már a remaster előtt is kipróbáltam milyen moddolva a régi, és hát engem meggyőzött.
jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Pontosan. Módolva mérföldekkel jobbak az eredeti részek mint ez a "remaster" takony. Ráadásul Steam-ről le is vették eredeti kiadásokat mikor kiadták ezt a trilogy szemetet. Szóval kénytelen vagyok törtbe játszani a régi GTA-kat most már. Mert hétszentség hogy a remaster trilogy-ért 1FT ami nem sok annyit nem fogok adni...
jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!