Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom ezt vissza csinálni?

Hogyan tudom ezt vissza csinálni?

Figyelt kérdés
Sims 4el játszom. De akadt egy kis baki. Amit nem tudom hogy hogyan tudnák orvosolni. Csináltam egy szép lány simet, karcsú derékkal széles csípővel lapos hassal. Tehát mondhatni eléggé nőiesre csináltam. Viszont adtam meg neki egy olyan személyiséget hogy 'aktív' na..hát a házukba nekik van saját konditermük. Éjjel nappal csak azt láttam amikor nem figyeltem épp oda hogy nézem.. Mindig edzeni akar. Jó nem meglepő de azért konkrétan mást se akart csinálni xd. Amin nagyon meglepodtem az az hogy én csináltam egy jó alakú csajos csajt.. És lett egy full izmos szállkás férfias "nő" és nagyon idegesít. Remélem ezt valahogy vissza lehet csinálni.. A szerkesztés menübe ugye az alakot már nem lehet módosítani. Most azt próbálom hogy bezarom a kondit hogy ő ne tudjon bemenni csak a férfi és próbálom kicsit túl etetni. Remélem valamennyire sikerül. Ötleteket tippeket szeretnék hogy mit tegyek.

jan. 31. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Adj neki kevesebb kaját, akkor egy idő után az izmot fogja felélni.
jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Magát az active traitet nem tudod megváltoztatni mert örökké ott marad akkor is ha csalással átváltod másikra (próbáltam amikor egy olyan előre legyártott simet fogtam ki aki utálta a gyerekeket, hiába vettem azt ki ugyanúgy jött a negatív érzelem amikor gyerek volt a közelében) viszont a külsőn tudsz változtatni.

Testingcheats true, utána pedig cas.fulleditmode. Ezek után nyomd le a shiftet, kapcsolj a simre, válaszd ki a modify in cas parancsot és tudod változtatni a testsúlyát

jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!