Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Telefonos metin2 vélemények ?

Telefonos metin2 vélemények ?

Figyelt kérdés
Mobile2Global néven fut
febr. 2. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Metin2 már 20 éve megjelenésekor is egy elavult sz#r volt. Mostanra még sokkal inkább.
febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Miért kell minősíteni valamit ami neked nem nyerte el a tetszésed ? Ahány ház annyi szokás , nekem régi szép emlékeket hoz fel ez a játék . Nem feltétlenül rossz az ami már régi . Idejét múlott játék ez igaz , nem mai grafikával rendelkezik de van akinek tetszik és ez a kérdés az ilyen emberekhez szólt .

Hogyha nem tudsz kulturált , intelligens véleményt közölni akkor kérlek maradj meg a saját kis világodba , és ne pazarold az időmet ezzel a komment megírásával .

febr. 4. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Véleményt kértél, szerintem az első válasz is az volt, még ha kissé nyers is.


Ami engem illet, hasonló véleményen vagyok, mire átjött Európába már vígan futott a Wolrd of Warcraft, ami akkor, 2004-2006 környékén fényéveket vert a Metin2-re, manapság pedig vannak messze jobb mobilos játékok is, MMORPG-ben is szerencsére jó a felhozatal (leszámítva a végtelen "vedd meg ezt a gyémántot/rubint/aranyat stb valutát" felugró ablakokat).


Ahogy mondani szokták: Kösz, de kösz nem.

febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!