Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a vèlemènyetek ezekről a...

Mi a vèlemènyetek ezekről a telefonokról?Melyiket vennètek meg?

Figyelt kérdés

1:Samsung Galaxy A53 5G 128GB Dual SIM


2:HUAWEI nova 8i 128 GB Dual SIM


3:Xiaomi Redmi Note 10 5G 128GB,


2022. ápr. 11. 13:42
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Csak a Samsung.
2022. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ennyivel jobb a huawei-nèl? a harmadik màrkàt nem nagyon ismerem, okosóràban igen, de telefonba nem
2022. ápr. 11. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Huawei? Google nélkül kínszenvedés az egész.
2022. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

A Huawei felejtős Google nélkül.

A Xiaominak meg elég vegyes a megítélése.

2022. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Én samsungot vennék, mert abban még nem csalódtam. Lehet azért, mert még nem volt...

A Huawei: [link]

Plusz a frissítéseiket kizárlólag a minimális ideig biztosítják. Amit a törvény előír helyileg, hogy pl: 1 évig minimum kell szoftveresen támogatniuk a készüléket. Egy nappal sem támogatják tovább, ha nem tetszik vegyél újat...


A Xiaomi meg csicskagyász. Egyszercsak jött egy frissítés a készülékemre, amitől többet nem indult el. Kidobtam és akkor vettem a mostani Huawei-t, amit ma is használok, de mondon nincs frissítés hozzá...

2022. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem kell a 4 éves főverzió frissítés, akkor én inkább egy Samsung A52s 5G-t vennék. Sokkal olcsóbb, mint az A53 és teljesítményben lepipálja.
2022. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Bizony, az A52s 5G meglepő módon erősebb processzort kapott, mint az A53, továbbá adnak hozzá gyári töltőt (tehát spórolsz ezen pár ezer forintot) és van rajta jack csatlakozó, és kb kétharmadába kerül mint az A53. A jelenlegi árazása mellett nem tudnék érvet felhozni mellette.
2022. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Huawei-em van.


Még a négy éves tabletem is megkapta a februári biztonsági frissítést, szóval a nem létező támogatásról ennyit,


Mellesleg már több mint egy éve megvagyok a Google Play Szolgáltatások nélkül, nem beszélve arról, hogy így is működik a legtöbb google-s alkalmazásm amire szükség van (Bejelentkezve s!)

2022. ápr. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is a Xiaomira szavaznék ezek közül.
2022. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!