Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW gépigény 2024-ben?

WoW gépigény 2024-ben?

Figyelt kérdés
A gépigény.hu-n van gépigénye a world of warcraftnak, de az elavult. Nem tud valaki olyan gépigény adatot, ami 2024-re érvényes a wow-al kapcsolatban? Ami valós, stb.?
febr. 6. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért nem egy Alan Wake 2 szint kell neki. xD Változott az igaz de nem olyan orbitális mértékben(teljesítményt illetően). Ha az ajánlottól jobb géped van minden gond nélkül menni fog.
febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megvaltozott, nem olyan regen. Max grafikan jol megporgeti a gepemet, pedig eleg bika, De ninxs hozza mostani gepigeny. Jo lenne tudni hogy van e, es mik az igenyei…
febr. 6. 16:56
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy csak elb…tak a frissitessel ezt a reszet?
febr. 6. 16:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Az áruházi fel van tüntetve a Classic és a "Sima" gépigénye is.
febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A wow még a 6-8 évvel ezelőtti gépemet is meg tudta pörgetni. Hiába na, a kockafejű skinekhez kell a giga.

Komolyra fordítva amilyen régi játék, olyan rosszul optimalizált. Egy közepes gameer gépet simán elkér még manapság is, mivel minden DLC növeli a gépigényt is.

febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! :)
febr. 6. 22:46
 8/11 PMC Wagner ***** válasza:
12 éves laptopomon elfut közepes beállításokkal. Sőt FPS limitet is használom 60 ra korlátozva (az nélkül 100 körül lenne feleslegesen)
febr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem is a 8 éves gépemen elfut közepessel, amiben 1 gb vga zsuga van... De ezen mennie kellene fullon is lazán, elméletileg.Gondoltam eddig, de miután láttam itt a mostani gépkövetelményt, kiderült mi a gond, vagy "mi lehet a gond" .... Kb egy hónapja frissítették a wowot, nagy frissítés volt, és azóta fullon olykor úgy felpörög a gép (már kiderült hogy a vga miatt), hogy csak pislogok, a 6 magos AMD AM5 procival ki is lépett hiba üzenettel. Most egy 7900x3d van benne, ezzel már nem, de ugy látom kevés neki az NVidia 360 8bg ddr6x zsuga... Majd amikor lejebb megy az ára, bele tolok egy kis lóvét egy jobb vga-ra, mondjuk egy 4090-re, vagy ink NVidiás Superre...
febr. 7. 11:09
 10/11 A kérdező kommentje:
elírtam, NVidia 3060 akart az lenni.
febr. 7. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!