Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyiken jobb...

Szerintetek melyiken jobb játszani játékokal?

Figyelt kérdés

febr. 6. 23:05
A kérdező szavazást indított:
PC
Konzol
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb a PC mert több lehetőséged van mint konzolon.Igaz hátránya hogy drága dolog.
febr. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a PC mellett vagyok, de nem a hardveres okok (nagyobb felbontás, FPS, egér, billentyűzet, stb) miatt, hanem a modok miatt. Az, hogy kedvem szerint tudom módosítani a játékokat, új tartalmakat hozzáadni, az elképesztően megdobja a játékélményt. Pl. (most le leszek pontozva) a The Witcher 3 alapállapotban egy botrányosan megvalósított játék: rossz irányítás, ótvar UI, gagyi inventory-menedzsment, gyenge harc, béna lovaglás, elcseszett loot rendszer, stb. Tudom, a W3 amolyan szent tehén, tilos bántani, de akinek nem ez a kedvenc játéka, az nagyon is érzi ezeket a hibákat. Viszont ha felrakok 10-12 modot hozzá, akkor nálam is egy TOP10 örökranglistás játékká válik pusztán a kezelhetőségtől és kényelmi funkcióktól. Viszont konzolon a hibajavításoktól eltekintve maradt ugyanazon a 2015-ös szinten, még az olvashatatlanul miniatűr feliratozást sem patchelték.

Ami viszont a PC ellen szól (pontosabban a PC-s fejlesztők ellen), az az utóbbi egy-két évben tapasztalható botrányos optimalizálás. Hogy egy 750 ezres PC-n valamiért 15 FPS-el szaggat az a játék, ami Xboxon atomstabil 60 FPS, az elfogadhatatlan. Persze, előbb-utóbb azt is patchelik, de én olyan fura figura vagyok, hogy ha kicsengettem egy vagyont egy új játékra, akkor azzal a megjelenésekor szeretnék élvezetesen játszani, nem pedig hónapok múlva.

febr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

PC, mert sok általam kedvelt játék csak ott jelenik meg. Oké, most pl. jön már a Planet Zoo konzolos kiadás is, de 4 év eltéréssel.

Valami pedig meg sem jelenne konzolra, pl. a stratégiai játokok. Mivel ezekkel is játszok, ezért nekem PC a legjobb választás.

febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek megvannak a maga előnyei és hátrányai is
febr. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a PC. Nos mivel én szabolcsban élek ahol az emberek többsége szegény így mi örülünk, hogy egy közepes gépet össze tudunk hozni utána meg mehet a torrent és ezért a PC.

Még így is olcsóbb mint a konzol mert akkor megkellene venni a játékokat amire nincs pénz és azzal már ott tartunk, hogy a gép ára kijön még ha akciósan, használtan is veszed azokat.

Sajnos az én esetemben azért is szar ez mert engem a szimpla multis játékok nem igazán érdekelnek hanem csak a sztori alapú játékok amik ugye elég drágák így elég drága a múltság lenne megvenni mindet.

Ha nem lehetne torrentezni akkor biztos a többség keleten nem játszana vagy mondhatnám Észak-Amerikán, Nyugat-Európán meg egy két ázsiai országon kívül más nem nagyon persze mindenhol vannak gazdagok.

A gamepass és társai meg max alkalmi játékosoknak való akiknek teljesen mindegy mivel játszanak mert tök mindegy csak játék legyen. A komolyabban játszik annak nem jó ez mert a katalógusban olyanok vannak amik vagy nem érdekelnek vagy már játszottál velük. Sajnos nálam ez így megy.

Extrém ritkán szoktam játékot venni ha mégis az valami olyan mint pl a GTA vagy RDR2.

Nekem ez a hobbim mondhatni, nem iszok, nem drogozok, nem cigizek, nem bulizok, max sport amit még csinálok, de nem nagyon költök semmi feleslegesre ezen kívül. lol

Nyilván ha tehetném mindenért fizetnék de ez van.

febr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!