Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit szólsz hozzá, hogy az...

Mit szólsz hozzá, hogy az Ubisoftnál már a fizetõs Assassin's Creed Odyssey játékban, játék közben is van felugró reklám?

Figyelt kérdés

Igen, tudom azt mondják véletlen volt, de szerintem nem.


Mert ugyebár a reklám az bevétel. Úúú, srácok hirtelen nem vettük észre, hogy pénzt csinálunk, de fura programhiba.



febr. 12. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Milyen reklámot láttál?

Nekem 232 órám van benne Steam-en, soha egy darab reklámot nem láttam benne az intro videókon kívül.

febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne lehetne hiba? Nincs bugmentes rendszer, minden frissítés magában hordozza a lehetőségét, hogy valami elromlik.


"Ubisoft says it was trying to put an ad for Assassin’s Creed Mirage in the main menu of other Assassin’s Creed games. However, a “technical error” caused the promotion to show up on in-game menus instead. Ubisoft says the issue has since been fixed."

[link]


Ez amúgy egy tavaly novemberi hír: csak néhány felhasználót érintett, és a tudomásra jutás után javították is. Ennek februárban milyen relevanciája van még?

febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
A nem direkt csinálták meg a nem vették észre nem ugyanaz!
febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
A kérdés konkrétan hazudik, mert egy nagyon rövid ideig fennálló bugról van szó, te pedig tényként állítod több hónap elteltével, hogy ez az általános működés.
febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hol mondtam, hogy ez egy új dolog?



Pusztán amiatt kérdezem, mert most már egy csomó fizetõs szolgáltatásnál is van reklám.

Szóval kinézem az Ubisoftból, hogy ez egy teszt volt, hogy mennyire hördül fel a nép.



Titeket eszerint nem zavarna a reklámszünet?

febr. 15. 08:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kijelentő módban van a kérdésed, ami azt sugallja hogy ez a jelenben történik, majd ráhúzol egy összeesküvés-elméletet. Értelme sincs válaszolni vagy komolyan venni, mert az állítás is hazug.
febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!