Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a régi nintendós...

Melyik az a régi nintendós játék ami egy gyenge belső nézetű 3d játék és amiben bohócok jöttek ellenem mikor barangoltam?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen volt 15 éve, és csak ennyire emlékszem. Nagyon köszönöm a segítséget!
febr. 15. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem létezik ilyen.
febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jól van ez így? ***** válasza:
Melyik Nintendo? NES, SNES, Nintendo 64, GameCube, Wii?
febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jól van ez így? ***** válasza:

Ha sárga kazettás famiclone-on játszottál vele, vagy NES emulatorral, akkor esetleg ez, a bohócok miatt:

Doki! Doki! Yūenchi: Crazy Land Daisakusen

[link]

febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Nem ez az! Mondtam hogy 3d-s volt a grafika, de nagyon gyenge. Voltak benne bohóc ellenségek, ha vittem a játékot, amik rámtámadtak. Volt sárga kazettás nintendóm is, és nem sokkal később fekete gépes nintendóhoz hasonló gépem, saga vagy valami nem tudom, de nagyon érdekelne ez a játék. Ha jól emlékszem le kellett lőni a bohócokat, amik rámtámadtak de idővel egyre több bohóc volt benne.
febr. 15. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

15 éve? Az 2008, addigra már Xbox360 és Ps3 időszak volt. Az meg már a hd korszak. Ha valóban 3D és Nintendo vagy Sega, akkor én most inkább az egyel elötte lévő Gamecube korszakra gondolnék (bár ez bazi nagy lila kocka alakú konzol erre biztos emlékeznél) vagy pedig az egyel még azelöttire, mégpedig a Nintendo 64 / Sega Saturn vonalra. Végül is itt kezdődött igazán meg a 3D, itt jött divatba, és nagyon kezdetleges volt még.

Szóval kérdező a helyedben ehhez a két konzolhoz nézegetnék játékképeket, hátha úgy megleled hogy mi volt ez.

Ha csak nem valami nagyon durva trip / lázálom volt ez az egész :D

febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, emlékszem hatalmas síkképcsöves tévénk volt, és azon játszottam, ahogy hazaértem az általánosból. Miért találnék ki ilyet?
febr. 16. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!