Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igényfelmérés, hogy nyitottak...

Igényfelmérés, hogy nyitottak vagytok-e World of Warcraft témájú LEGO készletekre?

Figyelt kérdés

Nincs sok esély, hogy lesz ilyen valaha hivatalosan. De kíváncsi vagyok, hogy te vennél-e ilyet, ha lenne.


Mondjuk Frostmourne, Lich King sisak, Stormwind City, Illidan penge, proto-drake stb...


febr. 16. 15:18
A kérdező szavazást indított:
Official LEGO készletként venném
Akár MOC-ot is vennék simán
Annyira nem mozgat meg, hogy pénzt adjak érte
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

"Annyira nem mozgat meg, hogy pénzt adjak érte"


Annyira sem, hogy egyáltalán eszembe jusson ilyen ökörség.

febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez is egy vélemény!

Viszont visszakérdezek, ha megengeded: te játszottál sokat a játékkal?

febr. 16. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem...
febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 PMC Wagner ***** válasza:
100%
Én magam nagyon régóta játszom a játékot de eszembe nem jutna ilyen ökörség. Ettől függetlenül biztos van olyan fanatikus aki több ezer dollárt is képes volna kibszni ilyenre
febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy masik mmorpg-t 9 evet toltam. Nincs meg egy screenshotom sem, nemhogy marmi kezzelfoghato.

Ahogy 10 ev War thunder utan sincs itthos semmilyen tankom vagy repullom, es nem is kellene ingyen sem.

febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hintalow ***** válasza:

Kicsi rá az esèly. Most jön ki pár hónap múlva a Dungeons & Dragons kèszlet, de az is abból az apropóból, hogy idèn lesz 50 èves a szabályrendszer. Ès azèrt a D&D kicsit nagyobb impaktú dolog világszerte.

Kevèssè hiszem, hogy mèg egy fantasy univerzumot behoznának.

febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Én azt csodálom, h még nincs. A WoW-nak és a LEGO-nak is sokmilliós rajongótábora van. Biztosan van közös halmazuk is.

Az előző válaszokat nem nagyon értem. A WoW-nak azért van egy nem gyenge keménymagja, akik simán vevők kb minden sz*rra, aminek bármi köze van ahhoz a világhoz.

Tömeggyártásban nem lenne a legnépszerűbb készlet egy ilyen, de gyűjtői kiadásban néhány ezer db-ért kb megölnék egymást az emberek.

febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"van egy nem gyenge keménymagja"


Ami eltörpül egy valóban combos franchise mellett...

febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mennyi az a keménymag? 10.000 fő? 100.000? Kb lónak az a vége egy franchise szintjén.


Ami engem illet, nem vennék ilyet, mert nem annyira lehengerlő, mint egy star wars, nem hatna meg ha maga a LEGO adná ki.

febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!