Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Volt e már valaki úgy aki...

Volt e már valaki úgy aki játszott a The sims 4-el hogy csak köszönni tudott az embereknek ?

Figyelt kérdés
Pl ha vannak ugye emberek akikkel ismerkedhetsz , beszélgethetsz ha rájuk nyomsz na én csak köszönni tudok nekik csak azt hagyja a játék, és ha akar magától beszelget vele a simem ha meg nem akar akkor nem , de te magadtól hogy oda kuld hozzá és pl rá nyomnál hogy kérdezd erről, arról nem hagy semmit :/ tudja valaki mitől lehet vagy valamelyik mood miatt nem lehet beszélgetni csak köszönni nekik?

febr. 17. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A Simsben az ismeretlen Simeknek úgy általában csak bemutatkozni, köszönni lehet. Ezek után válik csak láthatóvá, hogy lehet másról is beszélgetni.

Az általad leírt köszönési korlátozások pl. a Get Famous DLC használatával, ismeretlen sztár Simek esetén történik. Ott valóban nem lehet egérrel ismerkedni, csak autonóm reakcióként, esetleg ha a sztár Sim mutatkozik be előbb. Bemutatkozás viszont normál ismerősökké válnak. Előtte csak dicsérni, köszönni, meg autogramot lehet kérni.

Persze ettől függetlenül lehetnek egyéb, speciális Simek, pl. a Kaszás, vagy a szolgáltatók, akikkel nem lehet csak úgy ismerkedni.

Azt nem tudom, milyen modokat használsz, de ha az általad említett helyzet az általam említett eseteken kívül fordul elő, akkor ott gond van.

febr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , igen ezeket tudom már pár éve jatszom vele és először fordul elő , és hiába vagyok legjobb barát is az illetővel nem tudok mást csinalni mint hogy köszönni aztán már csak magától beszélget hiába nyomok rá bármelyik karakterre akivel jó baráat is vagyok nem hagy beszélgetni, és ez szerintem valamelyik mood-om csinálja csk nem tudom melyik hogy lehetne kiszűrni :/
febr. 18. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen "mood"?

A "mod"-okra gondolsz? Akkor megcsinálhatod azt, hogy egyesével letiltod őket, mind után újraindítva a játékot, és akkor kiderül, melyik volt az. De tippem szerint valami olyasmi mod lesz a ludas, ami menü szerkesztést vagy interakció szerkesztést hajt végre.

febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges , köszönöm a segítséged megpróbálom azt amit le írtál meg még megnézek pár oldalt lehet e valamit kezdeni vele ha nem jönne helyre ettől sem:/
febr. 18. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!