Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csinálnátok ha megnyernéte...

Mit csinálnátok ha megnyernétek a 5-ös lottót? Mit kezdenétek azzal a 6,45 milliárd Ft-tal?

Figyelt kérdés
Én biztos lakások, ingatlanokat vennék és ki adnám őket bérbe. Csak az a baj hogy 0% az esélyem hogy megnyerjem.

febr. 18. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon örülnék, hogy végre valóra vált az álmom.

Megvenném azonnal egy házat, autót.

Fejleszteném az angol nyelv tudásom.

A pénz nagy részét befektetésre raknék, pl ingatlanba.

1-2 év után otthagynám a munkahelyet és végül körbe utaznék a világot.

febr. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Cirka 600-700 milliót fordítanék ingatlanra, vágyak beteljesítésére. Szegeden és Budapesten vennék lakást saját használatra, hogy mikor hol van kedvem éppen héderelni😄 A többi menne dollárban, euróban, forintban lekötve.


Illetve beiratkoznék nappalin egyetemre, kvázi hobbiként, meg hogy elfoglaljam magam. Mivel nem vagyok egy üzletember alkat, így eszembe sem jutna vállalkozni.

febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12-es ha nem adod bérbe hanem saját használatra veszed a drága ingatlanokat az nem éri meg mert annak a fent tartási összege is elég magas, és ha nem szerzel valami bevételi forrást hanem csak költöd a pénzt akkor elég hamar le égnél anyagilag.
febr. 23. 19:37
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Tudom, a lekötéseimből bejövő kamatokból fedezném a megélhetést. Mondjuk 4 milliárd forintnyi lekötésnek az éves kamata tízmilliós nagyságrendű, úgyhogy éhen tuti nem halnék.😄 Teljesen agyatlan módon meg nem szórnám, hogy luxusautó gyűjtemény, meg hasonlók.
febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
67%
Sőt, százmilliós.
febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!