Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csinálnátok ha megnyernéte...

Mit csinálnátok ha megnyernétek a 5-ös lottót? Mit kezdenétek azzal a 6,45 milliárd Ft-tal?

Figyelt kérdés
Én biztos lakások, ingatlanokat vennék és ki adnám őket bérbe. Csak az a baj hogy 0% az esélyem hogy megnyerjem.

febr. 18. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Elsősorban nagyon boldog lennék hogy soha többé nem kell dolgoznom.Vennék egy tanyát,vagy vennék földterületet és építtetnék házat mindentől távol.Lényeg hogy ne legyen ember 10km-es körben.Kb 5.5 milliárdot meg állatmentésre költenék,leginkább macskamentésre.
febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Ezek szerint nem nyertem tegnap. :D
febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Továbbra is keményen dolgoznék, ez az élet lényege. :))
febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Az unalmas dolgoktól (befektetések) eltekintve vennék/építtetnék egy házat egy méretes mélygarázzsal aztán feltölteném ezzel azzal.


Honda NSX 1991

Toyota Supra Mk4

Subaru Impreza Gen 1 WRX STi Type R

Mazda RX7 FD

Nissan Skyline GT-R R34

Mitsubishi 3000 GT Gen 1


Napi szaladgálósnak tartanék egy kéziváltós 4WD Suzuki Kizashit. Ilyesmi. Szóval semmi komoly rongyrázás.

febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Én is vennék pár ikonikus japán verdát. :) Meg a szokásos dolgokat, mint ház, óriási telek, gazdálkodnék a saját örömömre stb-stb. Nem unatkoznék, az biztos.
febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Mivel már 50 felé ballagok, nyugdíjba vonulnék mondjuk egy Rajna- vagy Loire-menti kastélyban, és a hobbijaimnak élnék. A halálos ágyamon sajnálni fogok minden könyvet, amit nem olvastam, minden filmet, amit nem néztem meg, minden zenét, amit nem hallgattam, minden játékot, amivel nem játszottam. Egyetlen percet sem fogok sajnálni, amit munkával tölthettem volna.
febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Elégetném élőben.
febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Utolso, majd szolj mikor lesz az eloadas, szeretnem nezni mikor elobe egeted el a penzt, biztos te lennel a sztar, mivel ilyent meg nem latott senki szerintem
febr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Vennék egy bazi nagy amerikai verdát és végig kocsikáznék az USA 66-os útján
febr. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
Szólok de nem lennék sztár mert egy olyan bolygóra születtem ahol faék egyszerű materialista emberek élnek ahol oda kell dörgölőzni ahol pénz van vagy oda kell menekülni (külföldre) ahol pénz van mint valami patkány mert PÉNZ PÉNZ PÉNZ. Egy ilyen bolygón a patkányok között én nem lehet sztár.
febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!