Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben idegenek jönnek be...

Sims 4-ben idegenek jönnek be a házamba, van amikor egédz Sulani lakosa (kb 10 Sim) bejött, és nem lehet őket elzavarni. Mit csináljak???

Figyelt kérdés

Gépemet használják, pohár vizet öntenek, kanapén alszanak és stb... a SAJÁT telkemen, és nem találtam megoldást erre. Hiába zárom be úgy a Bejárati ajtót hogy idegenek ne, akkor is bejönnek és birtokháborítást követnek el, és nem lehet őket kizavarni. Tudom hogy Sulani egy barátságos környék, barátságos lakókkal, de más környezetben pl Willow Creekben és több helyen is ugyan ez, bejönnek kopogás nélkül.

Valakinek van valami ötlete?



febr. 18. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Eredeti játék?

Módoltad?

Magyarítás telepítve van?


Jó lenne némi technikai infó is.

febr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Xboxon játszok. Így ez mind egyértelmű

Modoltam?: Nem

Magyarítás?: Nem

Eredeti Játék?: Igen

febr. 19. 08:58
 3/6 A kérdező kommentje:
És legújabb verzió.
febr. 19. 08:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bug, ami a mai napig benne van a játékban, te most pont ezt szívtad meg.

írhatsz az EA-nak, csatolod zip fájlként a játékodat, de sokat ne várj, már 2016 óta nem tudnak vele mit kezdeni :D

márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs gépem. Lol?
márc. 2. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem csak PC-n van jelen, hanem konzolon is, mivel a játék hibája, modolástól függetlenül.
márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!