Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges aktiválni steamon...

Lehetséges aktiválni steamon ezt a játékot valahogy?

Figyelt kérdés
Sziasztok vettem réggeben egy CD-s borítós bontatlan játékot, pontosítva a Metro last light complete edition-t, a probléma az hogy ezt steamon kéne beaktiválni, viszont nincs benne 2 CD-n kívül semmi kiskönyv vagy kód, ez azt jelenti sajnos hiányos a csomag tartalma, nem volt blokkom igy nem fogadták vissza régebben, valahogy be tudnám aktiválni ? Vagy marad a polcon továbbra is dísznek? A 2 CD-n van egy azonos számsor próbáljam meg azzal aktiválni?

febr. 25. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
A last light (meg úgy metro sorozat..) egy része sem jelent meg cd-n.
febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 tévedsz.
febr. 25. 17:30
 3/17 A kérdező kommentje:
Sok játékot vásároltam már CD-n amit steamon kell beaktiválni, köztük a Metro last light complete edition-t is.
febr. 25. 17:32
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Linkelj már egy CD-s kiadást akkor, bármelyik metro részből...
febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem téved. HA ismétlem HA lemezen is megjelent, az valami buhercucc volt. Olyan játékok amik Steam-en aktiválhatók a tokon fel van tüntetve a Steam. Ha a tokon nincs Steam feltüntetve akkor esélytelen. Továbbá az ilyen Steam-es játékoknál is csak KÓD van a tokban és nem lemez. Szóval vagy átb#sztak mint sz#rt a palánkon, vagy valami nagyon ősrégi metrot találhattál, semmiképp sem amit a kérdésben írtál.
febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Fel van tüntetve rajta a steam, a baj nem ezzel van, nem volt benne a kis könyv sem aktiváló kód, üzletben vettem, de csatolok képet akkor a sajátomról.

Valamint ugyan abból az üzletből vásároltam más játékokat is, tartalmazta a kis könyvet és a kódot is, tökéletes működik mai napig steamen, a cd csak a telepítéshez kellett, így lenne ez a metro esetében is.

febr. 25. 18:35
 7/17 A kérdező kommentje:
Ide nem enged képet csatolni, privátban el tudom küldeni, aki gondolja rám írhat.
febr. 25. 18:47
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem privátozgatunk. Feltöltöd valahova és idemásolod a linket...
febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
febr. 25. 18:53
 10/17 A kérdező kommentje:
febr. 25. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!