Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Manapság is szoktak(ok)...

Manapság is szoktak(ok) játszani a Gta San Andreas-sal, vagy már csak a GTA V megy (köztetek)?

Figyelt kérdés
Esetleg samp, mta.

márc. 4. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

San Andreas <3


GTA 5-őt tönkretette az a nyomorult EPIC, mikor 1 hétig ingyen adta. Így tele van sok csalóval és modderrel...

márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem San Andreas az örök favorit, jobban szeretem, mint a GTA IV vagy GTA V-t. Még ennyi idő után is vannak olyan San Andreas Multiplayer szerverek ahol 1000 játékos játszik és majdnem egész nap teli a szerver.
márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
a san andreassal nem tudok játszani mert az eredetit nem lehet kapni, csak a hulladék definitive editiont ezért marad a GTA 4 és 5
márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
#3 Ki mondta hogy csak eredetivel lehet játszani?
márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

#3: Rockstar áruházban fent van az eredeti trilógia is.

[link]

márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem még a steam fiókomon megmaradt az eredeti San Andreas, de én is úgy tudom, ha megveszed a rockstar áruházból a definitive editiont, akkor megkapod mellé az eredeti legacy gta trilógia játékait is.
márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

"#3: Rockstar áruházban fent van az eredeti trilógia is."


nekem csak a san andreas kéne, nem akarok megvenni 3 játékot amiből 2-vel soha nem fogok játszani

márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Tényleg nem a legjobb megoldás, de a San Andreas 13 éven át (2008-tól 2021-ig) fent volt Steam-en, mint vásárlási lehetőség. Itt nincs 'jobb későn, mint soha', addig be kell szerezni amíg lehet.
márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

8

aha ez szép és jó csak akinek nemrég lett bankkártyája az hogy tudta volna megvenni 2021 előtt?

márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Hintalow ***** válasza:
62%
Hát nekem a Vice city a nagy kedvenc inkább, a San Andreast nagyon elrontotta a gettónigger stìlus 😕
márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!