Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SSO helyszínek?

SSO helyszínek?

Figyelt kérdés

A felfedezett terület fül alatt van elég sok helyszín, utánaolvastam és elvileg nem is mindegyik létezik még (pl. a Kenyér-sziget vagy az egyik titkos helyszín, aminél az a szöveg "Két ősi torony egy helyen.")

Ezeken kívül sok van ami elvileg elérhető, nekem viszont van pár ami nem sikerült. Ezekben tudna esetleg valaki segíteni? (Keresetem videókat de nem igazán találtam, csak régieket.)

Van néhány, amit nem értek miért nem jelöl be felfedezettnek, pl. a Mózes világítótorony vagy az Északi Összekötő (már voltam mindkettőnél).

Mivel képet nem tudok beilleszteni, leírom ide amikhez kellene segítség:


Titkos helyszínek:

-A Golden Hill-völy csempészeinek néhe szükségük van egy rejtekhelyre......

-Napszaktól függetlenül titokzatos köd borítja a területet.

-Néhány üzlettulajdonos járhatott itt ebédszünetben. Úgy látszik, sietve hagyták el a helyet, mivel itt hagyták ezt a kalapot.

-Itt hallani a paták dübögését fentről, a fagerendákról.

-Innen látható a Madárijesztő domb, a lovagló aréna, Silver kastély és falu.....

-A friss erdei szellőbe enyhe halszag keveredik.

-Idilli hely a folyó mellett.

-Sokan jönnek ide Silverglade legmagasabb fekvésű versenye előtt.



Egyéb helyszínek:

-Mózes világítótorony

-Öreg viharkert

-Északi Összekötő


Ha bárki tud segíteni akár csak egynél is, nagyon köszönöm :)



márc. 8. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Öreg viharkert Eponában van vhol. Itt hallani a paták dobogását: a Wolf Hall fogadó mellett le kell mászni a híd alá. De ha szeretnéd, írj rám, beszélünk egy napot és közösen kereshetjük őket, lehet nekem van is néhány megtalálva.
márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Melyik szerveren szoktál játszani?
márc. 26. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
HD.
márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is, megírod privátban a felhasználóneved?
márc. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!