Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok belépni SSO-ba?

Nem tudok belépni SSO-ba?

Figyelt kérdés

Ugye minden szerdán van egy frissítés, de eddig mindig hamarabb készen volt. Van valakinek hasonló problémája?

(Tudom, hogy külföldön máshogy van, de ott már sokak tudnak játszani, láttam videókat)



márc. 27. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 20 percig ment a szerver, aztán leállították, mert bugok maradtak a frissítésben. Gondolom most kapkodnak.
márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sso insta oldalát érdemes követni, erről is ott írtak sztoriban, dolgoznak egy hot fixen, mert bugos lett a frissítés
márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam hibát azon kívül, hogy dupla ló XP-t adott, amit az utolsó héten szokott, de azt hittem direkt van, mert mostanában nagyon szórják.

Amúgy mostanában nem megy ki egy frissítés sem bug nélkül, de mindig tojni szoktak rá, vagy 1-2 nap múlva hotfixelnek, vagy a következő szerdán azzal a frissítéssel együtt megy ki. 20 perc játék után 4 órára leállítani a szervereket nagyon gáz.

márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nincs instám, nem tudtam mi történik, bár gondoltam, hogy valami ilyesmi
márc. 27. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt a pletykát hallottam, hogy megjelent egy rák, amire ha rákattintasz lefagy a játék, de utána soha többé nem tudsz belépni. Ezért állították le a szervereket azonnal amint megtudták és addig nem indítják újra, amíg ezt ki nem javítják és vissza nem állítják az érintett játékosok fiókját. Mivel hamarosan lejár Svédországban a munkaidő (vagy talán már le is járt), ha nem túlóráznak ma már nem lesz szerver.
márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem már megy :)

Az a rák az szerintem nem az, hanem egy új kisállat, kint volt az sso oldalán elvileg

márc. 27. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!