Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Minecraft...

Mit gondoltok a Minecraft 1.21-ről?

Figyelt kérdés

márc. 29. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az Endet frissítenék már, mint anno a Netherrel tették.
márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1.17 után már nem követem a játék frissítéseit, mert már nem Minecraftos a Minecraft. 1.13 után kezdték tönkretenni a játékot, és már sikerült is.
márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egy nagyon jó frissítés lesz, olyan részeit újítja fel a játéknak, amikre már nagyon ráfért. Mondjuk sokan panaszkodnak, hogy így is túl kevés újdonság lesz benne, és "bezzeg más játékokhoz mennyi új frissítés van már", de ők rendszerint elfeledkeznek arról, hogy a játékfejlesztők is emberek, és azok a "bezzeg" stúdiók meg rendszerint kihasználják a fejlesztőiket, rossz körülmények között kell dolgozniuk, és túlórára vannak kényszerítve. Szerencsére a Mojang jól bánik az alkalmazottaival, és ha ez kevesebb frissítésbe kerül, akkor legyen úgy.

Én személy szerint örülök, hogy az a játék, amit 8 éve vettem 6000 forintért, még mindig kap (ingyenes) frissítéseket.


Visszatérve a frissítésre, (a dolgok magyar neveit még nem ismerem) a crafter blokkot farmokban remekül lehet majd használni, az új dekorációs blokkok nagyon szépek lettek, a trial spawner - trial vault játékmechanikáját nagyon jól eltalálták, a mace fegyver érdekes, a bad omen effekt újradolgozása nagyon tetszik (végre akkor aktiválhatod, amikor szeretnéd), és a két új mob is jó lett, és szerintem beleillenek a játékba.


Ha a copper bulb nevű új blokk visszakapná az 1 'gametick' hosszúságú késleltetési idejét, akkor szinte tökéletes lenne.


Mondjuk, szerintem még nem láttunk mindent. A nagyját igen, de nem mindent.

ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!