Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sso főküldetés? Többi lent!

Sso főküldetés? Többi lent!

Figyelt kérdés
Hogyan jutok el Evergray-el a Kőfaragók Termébe? (Egyszer ugye már voltam ott azt hiszem Lisa-val) de nem tudom hogy jutok el oda mégegyszer mert ugye most még nincs feloldva a Rejtett-dinoszaurusz völgy

#SSO #Star Stable Online #főküldetés
márc. 30. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Ha nincs feloldva akkor biztos nem voltál ott. Amúgy Valedalevel barátinak kell lenned, akkor Elizabeth megkér, hogy nézd meg az átjárót, hogy elolvadt-e a jég.
márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De biztos hogy voltam ott mert el kellet mennem valamiféle pandoriai kőért hogy megnyithassuk a pandoriai átjárót.
márc. 31. 10:20
 3/12 A kérdező kommentje:
(Töltenék fel képet is de nem tudom hogy kell)
márc. 31. 10:22
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor meg kell lennie nyitva, mivel feltétele eponának hogy meglegyen a dínóvölgy, az átjáró másik vége pedig ott van.

(Vagy mi is a karid neve? Mindjárt megírom a supportnak, hogy bannoljanak, mert epona bugoltál)

márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem bugoltam, mert eponába sem tudok még menni
márc. 31. 11:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a portállal jutottál el oda? Akkor elvileg nem kell feloldva lennie
márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nincs feloldva akkor biztos nem voltál ott"

Portállal kell odamenni,de ne is zavarjon...amikor Lisa-val megyünk oda,még nem kell feloldva lennie...

"Vagy mi is a karid neve? Mindjárt megírom a supportnak, hogy bannoljanak, mert epona bugoltál)"

Igen..sértődj meg a kérdezőre,mert hülyeséget írtál neki...meg se kérdezem hány éves vagy...

márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Portállal kell odamenni"

Úgy értem a Lisa-val a küldetés során*

márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt írtam hogy portállal mentem oda, és most megint menni kell de nem tudom hogy jutok oda úgyhogy ha valaki segítene megköszönném
márc. 31. 13:54
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt is megköszönöm ha egy (magyar) videót vagy valami oldalt linkelne valaki ahol leírják részletesen hogy kell ( én nem találtam ilyet)
márc. 31. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!