Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A witcher 3-ban jobb ha a...

Egyember16 kérdése:

A witcher 3-ban jobb ha a főküldetést csinálom meg előbb vagy elmegyek az összes kérdőjelhez (mellékküldetés)?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a játékot. A Fehér gyúmölcsöskertben vagyok és nem tudom hogy előbb legyőzzem e a griffet vagy inkább ezeket a mellékküldetéseket csináljam?

2019. dec. 25. 23:24
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Felváltva érdemes csinalni szerintem.
2019. dec. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk amilyen kedved van éppen?
2019. dec. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én végignyomtam az összes mellékküldetést (DLC területet is) és lvl 45-ösként bementem a 25-30 szintes főküldi végére, khm, hát elvéreztek elég hamar XD


Úgy csináld ahogy neked tetszik. Én főként a mellékküldetéseket csináltam, de érdemes haladni a történettel, vagy nem tudsz eljutni bizonyos helyekre (pl mikor át kell hajóznod a másik kontinensre). Úgyis érezni fogod mikor kell mellék küldetéseket csinálni, mert elmész a főküldi szálán és a 10 szinttel nagyobb mob 2 pofonból agyonver, akkor nyilván nincs ott helyed jelenleg.

2019. dec. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. dec. 26. 07:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a szinttől. Amúgy a legtöbb kérdőjel csak egy random felvehető valami. A legtöbbel nem érdemes időd pazarolni. Én azt ajánlom, hogy többet foglalkozz a főküldetésekkel, mert egy idő után beleunsz a sok jellegtelen kérdőjelbe.
2019. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A főküldetések előre mozdítják a sztorit és elérhetetlenné tehetnek mellékküldetéseket. Én megcsináltam mindent (kivéve az összes kincs vadászatot a tengeren egy későbbi pályán), mert nekem nagyon tetszett a játék. Ha érdekel a kártyajáték (Gwent) a játékban akkor fontos, hogy minden boltban nézz körül új lapok után és ha találkozol egy új karakterrel akkor próbáld meg azonnal elverni benne és kapsz tőle egy egyedi máshol nem megszerezhető lapot. Ezek a karakterek ugyanúgy elérhetetlenné válhatnak mint a küldetések ahogy haladsz előre.
2019. dec. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!