Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a teendő ha ep csalásért...

Mi a teendő ha ep csalásért bannoltak a Gates of Andaron nevű játékban? Világ életemben becsületesen játszottam, csak egyszer voltam rosszkor rossz helyen...

Figyelt kérdés

ápr. 3. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadod hogy így jártál.
ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkabb köszönd meg, most legalabb lesz időd normalis jatekkal játszani.
ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze elfogadom, de azon a karin volt mindenem... Nem olyan régi az eset pár napos, semmit se lehet már csinálni az üggyel? Oké van videó, de azon is látszik, hogy ártatlan vagyok. Basszus kellett fent lennem azon az estén... Pont mikor fénykorát éli a játék...
ápr. 4. 19:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Pont mikor fénykorát éli a játék...

Lol, milyen naptarad van, 2010-es?

ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A legújabb naptár természetesen. De amúgy igen. Nagyon fasza harcok kezdtek végre lenni, a céhünkkel a hátunkon vittük a szervert, erre a céhem ep csalásba keveredett, én pedig rosszkor voltam ott... Mindig a gyengébb oldalon voltunk, hogy fenntartsuk az egyensúlyt. Sajnálatos eset. Így kezdek is aggódni a szerver jövőjének érdekében. :( De azért köszönöm a válaszodat, továbbítom volt céhtársaim felé.
ápr. 4. 19:25
 6/11 anonim válasza:
Szia, sajnálom, hogy ez történt, én is aktív játékos vagyok a szerveren. :( Mennyi időre lettetek kitiltva?
ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Ha mem tanultatok az invis esetbol, akkor igy jartatok. Regerat pusziljuk.
ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hogy mennyi időre lett bann arról nem szeretnék beszélni, de reménykedjünk, hogy a csillagok állása alapján minél előbb újra egymással vagy egymás ellen harcolhatunk!


Persze a bűnösök megérdemlik amit kaptak, de az ártatlanok? Mint akár a példának felhozott Regera? Hát nem jár mindenkinek egy második esély?

ápr. 5. 08:51
 9/11 anonim válasza:
100%
Pont, hogy Regera profitált a legnagyobbat ebből az EP csalásból, hiszen pár órán belül több tízezer becsületet szerzett, aminek köszönhetően ő lett a hónapban a top1. Nem?
ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rosszul látod/látjátok a helyzetet... Az utolsó nap is a hónapban pl. szinte folyamatos harcok voltak megállás nélkül. Még este 11kor is olyan küzdelmek voltak, csak úgy záporoztak az eredménypontok. Ezt megdobva egy ep-eventtel nem is olyan nehéz összelőni több tízezer becsületet. Ráadásul tegyük azt is hozzá, hogy Regera bőven bennevolt a szerver top 2 íjásza közt játéktudásban. Az ő ügyességével pedig nem nehéz elérni a top 1-et. Valamint a Clan egy összetartó családi társaság, kik mindig ott vannak egymásnak a bajban. Ezáltal, hogy így segítették egymást nem is olyan nehéz elképzelni, hogy végül Regi lett a top 1.
ápr. 9. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!