Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet feloldani a...

Hogyan lehet feloldani a Yu-Gi-Oh PC játék összes lapját?

Figyelt kérdés
Tudom egy kicsit régi játék, de nagyon szeretem, valamilyen módon kéne az összes lap. Már egy ideje keresem a megoldást, de semmi eredmény még.
ápr. 4. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosabban ha kérhetjük. Az ugye megvan hogy alsó hangon is 3 yugioh játék van minimum. Legalábbis én 3-ról tudok ami régebbi. Vagy a Steam-es ingyenesre gondolsz? Habár Steam-en is van az ingyenesen kivül még 2 yugioh játék, igaz az már újabb, ott már van GXZ lények is. Szóval már 6db játék szóba jött ezidáig összesen.
ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
yugioh power of chaos, joey the passion játékokra gondolok. Nem steam-es, hanem akármilyen más forrásból származó. csak legyen meg az összes lap.
ápr. 4. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ncore. Nekem is onnan van meg Joey és minden lap fel van oldva benne.
ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos nincs ncore oldalam, de egy haveromra ráírok, neki van, hogy töltse le. Ha sikerül, akkor két zöld pipát adok :)
ápr. 4. 20:42
 5/6 A kérdező kommentje:
vazzze... valaki nem tud meghivót küldeni?
ápr. 4. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem pontom lenne rá, csak "sima" tag ma már nem invelhet. Csak aki "prémium" én meg ezért nem fogok költeni rá. Ha még anno kéred amikor a sima tag is invelhetett akkor tudtam volna segíteni ebben. :S
ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!