Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt a Hucudli nevű...

Mi történt a Hucudli nevű streamer lánnyal?

Figyelt kérdés

Pár hete, talán egy hónapja minden eltűnt a Twitch és Youtube csatornájaról, de még az Insta fiókja sem elérhető.

Néhány hónapja akadtam rá a streamjeire, kedves, vicces lány volt. Aztán egyik-napról a másikra eltűnt minden. Ha volt is valami bejelentése, arról lemaradtam. Tudtok róla valamit?



ápr. 11. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Redditen keress rá hátha.
ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A napisz** nevű "oldalon" (sajna kénytelen vagyok néha ránézni) nemrég lebuktattak egy magyar játék streamer csajt, hogy mellékállásban szexkamerás szolgáltatást is nyújt (nevét nem tudom, hosszú vörös haja volt). Persze egyből törlődött a csaj összes accountja mindenhonnan. A posztoló tag azt ígérte, hogy jönnek még mások is, de nem lett belőle semmi, aztán a kommentekben írta valaki, hogy ennek a Hucudlinak is törlődött mindene, nem zörög a haraszt, stb. Nem hiszem, hogy ez lenne az igazság, de ki tudja...
ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát elég különös véletlen lenne.
ápr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg amúgy minden streamer csajnak kb ott a lehetőség ha kevesli a pénzt. Tuti élnek vele dokan. Én a Ririt azért megnézném, bár ő nem az a típus
ápr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!