Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes lenne valódi pénzes...

Érdemes lenne valódi pénzes versenyre neveznem, vagy maradjak még a freerollnál?

Figyelt kérdés

Február vége felé befizettem 30 dollárt a 888-ra, majd néhány nap alatt mindet elveszítettem 6 max NL2-n. Ezután freerollozni kezdtem, és kb 40 versenyből 44 dollárt nyertem. A legnagyobb nyeremény 6 dollár volt, szóval inkább sok kicsi nyereményem volt. A 30 dolláros bukó után már nem merek casht játszani, és attól is félek, hogy a versenyeken is elbuknám.


Vagy inkább vegyem ki a pénzt, és örüljek, hogy 14 dolcsi plusszban vagyok?



ápr. 13. 07:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a célod a pókerrel.
ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Először az volt a cél, hogy majd jól meggazdagszom. :D De már látom, hogy nem lesz könnyü.
ápr. 14. 14:52
 3/23 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el nevezni 1 dolláros versenyekre. Ha lebuksz 30 dollárra, akkor térj vissza a freerollokhoz. Az hogy most nullszaldós vagy-e vagy egy vacsora árával pluszban vagy, az már olyan mindegy, nem?


De persze nem lenne hülyeség közben tanulni is pókerezni. Fejleszted valahogy a játékodat?

ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

A tudásfejlesztés leginkább csak abból áll, hogy elolvastam néhány cikket, HUD-ot használok és egy-egy bukó leosztást visszanézek, hogy hátha rájövök-e mit hibáztam.

Tegnap ismét elkezdtem 6max NL2-t játszani 4 asztalon, és 2100 hand alatt 27 dollárt buktam. Nem hiszem, hogy túl lazán játszanék, 30% körüli a vpip-m, és 21 pfr. A legtöbb asztalon én vagyok a legfeszesebb, és mégis mindig lemákolnak. Például 2100 leosztás alatt 12 AA-t kaptam, és ébből csak 3 potot vittem el, kilencszer lemákoltak. AA-al -960bb/100 mi a franc??

ápr. 15. 12:01
 5/23 A kérdező kommentje:
A 30%vpip-nál alapból feszesebb vagyok, 6maxnál inkább csak 25% körüli. Csak azért tolődott ki a range-em, mert sokszor ültem olyan asztalnál, ahol már csak 4-5en ültünk összesen, és olyankor bicit bővítettem.
ápr. 15. 12:05
 6/23 anonim ***** válasza:
Azért NL2-n ennyit bukni az már nem variancia valószínűleg, hanem valamit nem jól csinálsz. Ha bemásolsz ide 1-2 bukó leosztást, szívesen elmondom a véleményemet.
ápr. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Akkor mondok egy pédát:


Dealerben nálam ATo, előttem mindenki dob. 4bb-t emelek, kisvak dob, nagyvak call.

Ekkor nagyvakon ülő játékosról csak 75 hand statom van, és az alpján 66/3/0


FLop: 4 4 T szivárvány. nagyvak 1bb-t nyit, megadom

turn: 4 4 T 3. nagyvak check, 5bb-t nyitok, majd megad

river: 4 4 T 3 A. nagyvak 1bb-t nyit, majd visszaemelek 10ig. megadja, majd J4-et mutat.

ápr. 18. 05:04
 8/23 anonim ***** válasza:
Oké, ez teljesen standard. Itt mindenki vesztett volna. De feltételezem nem csak ilyenek vannak.
ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Természetesen nem csak ilyenek vannak, nyilvánvalóan rengeteg hiba van a játékomba, azt viszont ki merem jelenteni, hogy preflop elég jó vagyok, szerintem kevés hibát követek el. Viszont postflop már annal többet. Amit mostanában észrevettem, hogy nagyon kevés a cold callom postflop, például egy J top párt nagyon sokszor is hajlomos vagyok eldobni flop cbetre 5 9 3 szivárvány boardon. Közepes párt pedig szinte minden esetben elegendek. A húzókkal szinte egyáltalán nem játszom.

A legtöbb pénzt talán a szet vadászattal buktam. Például 88-al megadok 3bb emelést preflop, aztán bármilyen emelésre eldobom az osztott párokat, ha flopra nem jön semmi. Néhány KK-t is úgy dobtam el floppon, hogy A nem is volt a boardon. 22-AAig minden pocketem minuszos.

ápr. 19. 10:28
 10/23 A kérdező kommentje:
Érdekesség, hogy az AA-t nem szoktam elengedni, mégis azzal van a legtöbb minuszom.
ápr. 19. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!