Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki többször vásárolt már a...

Aki többször vásárolt már a Fanatical oldalon tudna segíteni nekem?

Figyelt kérdés

A The Escapists 2 játékot szeretném megvenni, de előtte lenne néhány kérdésem vásárlás előtt.



1. Szoktak lopott kulcsokat árulni?


Nem egyszer hallottam már, hogy különböző külső oldalakon vett játékokat vettek vissza a játékosoktól, mert a kulcs, amit az oldalon vettek az lopott volt.



2. Az itt megvásárolt játékokra is jönnek az updatek és a patchek?



3. Hogy lehet az, hogy 2 dlc ami 2018-ban kijött Steamre, itt ezen az oldalon még mindig nincs fent?



4. Ha valakinek problámája van egy adott játékkal, akkor készségesen segítenek vagy nem foglalkoznak vele?



Mi a véleményetek az oldalról? Megbízható vagy inkább várjam meg amíg Steamen is akciós nem lesz?



#videójáték #Fanatical
ápr. 15. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

1. A Fanatical hivatalos kereskedő, nem piactér. Lopott kulcsot piactéren tudsz venni, ahol magánszemély felhasználók is tudnak kereskedni.

2. Teljes értékű játékot kapsz, aktiválástól kezdve van egy Steam-es tartalmad annak minden lehetőségével.

3. Nem tudom, de előfordulhat ilyen.

4. Sokkal kisebb az esélye hogy bármilyen probléma felmerüljön egy kereskedőnél, mert közvetlenül a kiadótól/fejlesztőtől kapják a Steam-ből generált kulcsokat. Ha látsz support elérhetőséget, akkor tudsz kinek írni.

ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél :)
ápr. 15. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
3. Nem minden játék DLC-jéhez készül kulcs, sokszor csak adott platformon tudod megvenni, pl Steamen keresztül.
ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!