Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehet tenni ha rossz...

Elty1988 kérdése:

Mit lehet tenni ha rossz accountba vettem meg az Assassin's Creed Mirage-t?

Figyelt kérdés

Újra telepitettem a gépem két hete. Valami hiba történt a mátrixba és rossz fiokba jelentkezett be az uplay. (nem tudom hogyan) Későn vettem észre, hogy ebbe a fiokba vettem meg a játékot. Átlehet ruházni a rendes fiokomba? Refound-olni nem tudom.

Segítséget előre is köszönöm.



ápr. 20. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet biztonsági okokból tartalmat mozgatni fiókok között. Ha ellopnák valaki fiókját, akkor ki lehetne rabolni az egészet azzal, hogy átpakoltatják a tolvaj saját fiókjára a játékokat.

Vagy újra meg kell venned, vagy a másik fiókból kell használnod.

ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod, refundold, és vedd meg a helyes fiókra.
ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek van több fiókod? xD
ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
12 ével ezelőtt lett létre hozva de már nem emlékszem miért. Nem is tudtam, hogy még aktív a fiók. Gondolom amikor be kelet jelentkezni rossz emailt adtam meg. Nem tudom refound-olni mert 7 perccel meghaladtam az időt.
ápr. 21. 05:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit, meg kell venni újra, nekik is pont ezért éri meg (a védelmen túl), újra és újra költhetsz.
ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lehet külön ticketet is nyitni a supportnak és nem csak egy automatizált dolog, akkor megéri bepróbálkozni egy üzenetküldéssel. Az automatikus rendszer csak megnézi a jogosultsági feltételeket és elutasít, egy emberi support viszont képes méltányos lenni és elnézni egy pár perces kicsúszást az időlimitből.
ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 6-os válaszolóval, meg kell próbálni.
ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!